کد تخفیف آچاره - achareh آفرتو

کد تخفیف آچاره

کد تخفیف آچاره. سرویس نظافت، تعمیرات، و خدمات نگهداری از منزل
کد تخفیف آچاره - achareh آفرتو

50 درصد تخفیف کلیه خدمات آچاره

قابل استفاده برای تمامی خدمات
حداکثر تا سقف 200 هزار تومان

معتبر
دریافت کد تخفیف و خرید
کپی شد
COPIED
کد تخفیف آچاره - achareh آفرتو

تا 45 هزار تومان تخفیف + 20 هزار تومان هدیه استفاده از خدمات

قابل استفاده برای تمامی خدمات آچاره نظیر لوله کشی، قالیشویی، اسباب کشی و...

معتبر
دریافت کد تخفیف و خرید
کپی شد
COPIED
کد های تخفیف آچاره
کد تخفیف آچاره - achareh آفرتو

15% تخفیف غیر اول آچاره

قابل استفاده در اپلیکیشن آچاره
حداکثر مبلغ تخفیف 100 هزار تومان

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED
کد تخفیف آچاره - achareh آفرتو

25% تخفیف نصب و تعمییرات لوازم خانگی در محل

ویژه تعمییر انواع لوازم خانگی
حداکثر مبلغ تخفیف 40 هزار تومان

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED
کد تخفیف آچاره - achareh آفرتو

20 هزار تومان هدیه ثبت نام در آچاره

به محض ثبت نام 20 هزار تومان اعتبار دریافت می کنید

معتبر
کد تخفیف آچاره - achareh آفرتو

کد تخفیف 15 هزار تومانی آچاره

بدون محدودیت خرید اول

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED
کد تخفیف آچاره - achareh آفرتو

20 هزار تومان تخفیف خدمات پذیرایی و نظافت

10 درصد تا سقف 20 هزار تومان

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED
کد تخفیف آچاره - achareh آفرتو

20 هزار تومان تخفیف نصب کاغذ دیواری

10 درصد تا سقف 20 هزار تومان

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED

آشنایی با آچاره

آچاره را می توان مرکز خدمات نامید. مهم نیست که شما در هر ساعت از شبانه روز دنبال چه خدماتی باشید. می توانید در آچاره برای مشکل خودت راه چاره ای بیابید. برای نظافت منزل مشکل دارید یا تعمیرات لوله کشی و برق کاری، حتی برای خودرو و خدمات نیز می توانید از طریق وب سایت و اپلیکیشن آچاره در هر ساعت از شبانه روز خدمات لازم را بیابید و سفارش دهید. نیروهای خدماتی و کارگرهای نظافتی ثبت شده در آچاره، از نظر سوء سابقه و عدم اعتیاد بررسی شده و تایید صلاحیت گردیده اند. از این رو می توانید با خیال آسوده تری به آنان اعتماد کنید. 

چه خدماتی را می توانم از آچاره دریافت کنم؟

آچاره خدمات مختلفی را توسط متخصصان حرفه ای به مشتریان عرضه می نماید. از آرایشگری در منزل تا خدمات نظافت منزل، لوله کشی و برق کشی، خدمات اسباب کشی و جا به جایی، حمل بار و بازسازی ساختمان و حتی دامپزشکی و نگهداری از گل ها را نیز می توان در آچاره به عنوان خدمات دریافت کرد. آچاره این امکان را به کاربران خود می دهد تا هر خدمتی را که به آن نیاز دارند، از طریق وب سایت و اپلیکیشن به سهولت و در هر ساعتی از شبانه روز سفارش دهند. از این رو میتوانید کد تخفیف متناسب با خدمات را نیز از آفرتو دریافت نمایید. همانند کد تخفیف آچاره اسباب کشی.

کد تخفیف آچاره چیست؟

همانطور که توضیح دادیم آچاره مرکز ارائه خدمات می باشد. بنابراین در صورت دریافت خدمات می توانید هزینه آن را نیز به راحتی بپردازید. دریافت کد تخفیف آچاره این فرصت را فراهم می کند تا با هزینه پایین تری بتوان خدمات مورد نظر را دریافت کرد. کد تخفیف ها به شما فرصت تجربه های دلنشین و به یاد ماندنی را می دهند. آفرتو کد تخفیف های مختلف از جمله کد تخفیف اولین سفارش آچاره برای استفاده در وب سایت و اپلیکیشن آچاره را در دسترس شما قرار می دهد. 

چطور از کد تخفیف آچاره استفاده کنم؟

برای دسترسی به کد تخفیف آچاره کافی ست وارد وب سایت یا اپلیکیشن آفرتو شوید. از قسمت کد تخفیف های آفرتو، کد تخفیف مورد نظر خود را یافته و به راحتی با کلیک روی آن به صورت خودکار این کد برای شما کپی خواهد شد. سپس می توانید وارد پنل سبد خرید خود در آچاره شوید و قبل از پرداخت و تایید نهایی محصول کد تخفیف را در محل مورد نظر قرار دهید. با این کار میزان تخفیف بر روی خدمت و مبلغ نهایی شما اعمال شده و شما می توانید به سادگی پرداخت خود را انجام دهید. دقت نمایید که کد تخفیف های آفرتو بررسی می شوند و در صورتی که مشکلی برای استفاده داشته باشید، لطفا یکبار دیگر کد تخفیف را بررسی نمایید. یا از تاریخ انقضای کد مطمئن شوید. در غیر این صورت می توانید مشکل را با آفرتو در میان بگذارید. 

مزایای استفاده از وب سایت و اپلیکیشن آچاره چیست؟

آچاره متخصصین حرفه ای را که در خدمت خود بهترین هستند انتخاب می کند. همچنین قبل از اجازه ارائه خدمات به آنها، از نظر سوء سابقه و عدم اعتیاد آن ها را بررسی می نماید. این به این معنی است که متخصصان قبل از ورود به مرکز ارائه خدمات کاملا تحلیل و بررسی می شوند و می توان با اطمینان خاطر بیشتری از خدمات متخصصین استفاده نمود. همچنین این امکان که هزینه را به شرکت پرداخت می کنیم تا متخصصین بعد از ارائه خدمات هزینه را دریافت نمایند، اطمینان خاطر بیشتری را ایجاد می نماید. کد تخفیف غیر اول آچاره هم می تواند این ارائه خدمات را لذت بخش تر نماید.

روند ثبت نام در آچاره بسیار ساده است. کافی ست با شماره موبایل خود به سادگی در این وب سایت یا اپلیکیشن عضو شوید.

این شرکت عضو اتحادیه کسب و کارهای کشوری می باشد و نماد الکترونیکی را نیز داراست. شرکت تا به امروز از سال 1395 فعال بوده و با موفقیت کار خود را ادامه می دهد.

آچاره در تمام بیست و چهار ساعت شبانه روز به صورت پشتیبانی فعال از طریق شماره تماس 02154536600 و همینطور ایمیل info@achareh.ir آماده پاسخگویی به مشتریان خود است.

هنوز نظری ندارید.
یک دیدگاه اضافه کنید