فروشگاه های تخفیف دار

12

در آفرتو امکان مشاهده و دریافت کد تخفیف از برترین فروشگاه های آنلاین برای شما فراهم شده است. از فروشگاه های آنلاین خرید لباس گرفته تا موبایل و کالای دیجیتال. فروشگاه هایی مانند دیجی کالا، تکنولایف، اسنپ شاپ، مقداد آی تی، گوشی شاپ از حوزه کالا دیجیتال و محصولات عمومی در آفرتو حضور دارند. همچنین از فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی می توان به خانومی، مو تن رو، سولوکالا، دارخوانه آنلاین و… اشاره کرد.

اگر هم علاقه‌مند به سفر و گردشگری هستید سفرمی، اسنپ تریپ، علی بابا، تخفیفان، هومسا، اتاقک و شب میزبان های خوبی برای شما خواهند بود. البته که کد تخفیف و اعتبار رایگان این فروشگاه های حوزه گردشگری نیز در آفرتو موجود است. 

حتی اگر به خرید و فروش ارز های دیجیتال، سرمایه گذاری و امور مالی علاقه مند باشید، همیشه یک کد تخفیف کارمزد معاملات و هدیه ورود به صرافی ها و کارگزاری های کریپتو و بورس برای شما داریم. از کد معرف بلو بانک گرفته تا نوبیتکس، والکس، تبدیل، کیوسک، کوکوین، کوینکس، آبان تتر، او ام پی فینکس و کوینینو.

در ضمن می توانید از طریق فرم موجود در صفحه تماس با ما کد های خود و درخواست اضافه شدن فروشگاه و کد های تخفیف آن را برای ما ارسال کنید.