کد تخفیف دیجی کالا - digikala

کد تخفیف دیجی کالا

جدیدترین و بیشترین کد تخفیف های دیجی کالا و دیجی پلاس برای خرید آنلاین
کد تخفیف دیجی کالا - digikala

50% تخفیف غیر اول اشتراک 1 ماهه دیجی پلاس

50% تخفیف برای خرید اشتراک 1 ماهه دیجی پلاس

معتبر
دریافت کد و خرید
کپی شد
COPIED
کد تخفیف دیجی کالا - digikala

تا 60 درصد تخفیف خرید محصولات لیتو

ویژه تمام محصولات لیتو
20% کد تخفیف و تا 40% تخفیف خود محصولات

معتبر
دریافت کد و خرید
کپی شد
COPIED

همه کدهای تخفیف دیجی کالا

کد تخفیف دیجی کالا - digikala

تا 75% تخفیف بروی شگفت انگیزهای دیجی کالا

تخفیف بصورت خودکار در دیجی کالا اعمال شده

معتبر
کد تخفیف دیجی کالا - digikala

چرخ و بخت با کلی جایزه

برای شرکت در مسابقه باید حداقل 25 امتیاز مصرف کنید
جوایز کد تخفیف 500 هزارتومانی، پاور بانک و گوشی آیفون می باشد

معتبر
کد تخفیف دیجی کالا - digikala

اکانت رایگان دیجی پلاس

با صرف 120 امتیاز کد تخفیف اکانت رایگان دیجی پلاس دریافت کنید

معتبر
کد تخفیف دیجی کالا - digikala

تا 70% تخفیف خرید انواع لوازم خانگی

تخفیف ها در دیجیکالا اعمال شده
برای مشاهده محصولات روی دکمه زیر بزنید

معتبر
کد تخفیف دیجی کالا - digikala

500 هزار تومان خفیف خرید عینک دیجی کالا

ویژه عینک های منتخب دیجی کالا

معتبر
دریافت کد و خرید عینک
کپی شد
COPIED
کد تخفیف دیجی کالا - digikala

200 هزار تومان تخفیف کفش چرم عطارد

حداقل مبلغ خرید 800 هزار تومان

معتبر
دریافت کد و خرید
کپی شد
COPIED
کد تخفیف دیجی کالا - digikala

تا 60 درصد تخفیف کالای دیجیتال

ویژه تمام برند ها
برای مشاهده تخفیف ها روی دکمه زیر بزنید

معتبر
کد تخفیف دیجی کالا - digikala

150 هزار تومان تخفیف برند چرم آرا

حداقل مبلغ خرید 800 هزار تومان
ویژه خرید محصولات چرم از برند چرم آرا

معتبر
دریافت کد و خرید
کپی شد
COPIED
کد تخفیف دیجی کالا - digikala

کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا

از امتیازات خود در دیجی کلاب برای دریافت تخفیف استفاده کنید
برای مشاهده تخفیف ها کافی است روی دکمه زیر بزنید

معتبر

آشنایی با دیجی کالا

بی برو و برگرد می توان گفت که کد تخفیف دیجی کالا و خود این فروشگاه که بزرگ ترین مارکت پلیس آنلاین در ایران و خاورمیانه است در ایران بسیار محبوب می باشند. دیجی کالا فروشگاهی است که از شیر مرغ تا جان آدمی در آن پیدا میشود و تنوع کالا هایش به بیش از 5 میلیون می رسد. قطعا تامین این تعداد و نوع کالا در یک فروشگاه آنلاین بدون حضور تامین کنندگان عمده و خرد میسر نیست. به همین خاطر بهترین فروشندگان، واردات کنندگان و توزیع کنندگان انواع کالا در دیجیکالا مسئولیت تامین اقلام مورد نیاز شما را بر عهده دارند. 

شاید تنوع گسترده کالا را بتوان اصلی ترینِ عوامل رشد این فروشگاه دانست اما ویژگی های دیگر نیز وجود دارند که باعث رغبت و اطمینان بیشتر کاربران نسبت خرید از این مارکت پِلِیس بزرگ می شود. بطور مثال امکان مرجوعی بدون چون و چرا کالا تا هفت روز برای کاربران عادی و تا سی روز برای مشترکین digiplus، کش بک و هدایای جذاب از این قبیل ویژگی ها است. اما از دید آفرتو تخفیف های جذاب و کد های تخفیف دیجی کالا  مانند کد تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف سوپرمارکتی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا بالای500 هزار تومان و امثال آنها بیشترین نقش را تا اینجا کار در جذب مشتری و گسترش این فروشگاه آنلاین داشته اند.

خرید با کد تخفیف از دیجی کالا

وقتی می‌توانید برای خرید خودتان هزینه کمتری بکنید، دلیلی ندارد که بخواهید این فرصت را از دست بدهید. پس کد تخفیف دیجی کالا و سایر تخفیف‌ها را از دست ندهید. تخفیف، واژه ای که از گذشته تا به امروز به بخش جدایی ناپذیری از معاملات در هر نقطه از جهان تبدیل شده است. خرید و فروش‌های کوچکی در حد خرید یک کالای ارزان قیمت و یا در معاملات بزرگی مانند خرید یک خانه و یا حتی یک کارخانه خریدار از فروشنده انتظار تخفیف داشته و فروشنده نیز قبل از معامله خود را برای درخواست مشتری آماده می‌کند. در آفرتو به تخفیف و به صورت خاص، کد تخفیف دی جی کالا نگاهی خواهیم کرد.

احتمالا در حالی این مطلب را مطالعه می کنید که قبلا از دیجی کالا خرید کرده اید یا برای اولین و یا چندمین بار قصد خرید و سفارش محصولی را دارید اما ترجیح  می دهید که خریدتان را با تخفیف انجام دهید. اتفاقا جای درستی آمده اید؛ در وبسایت و اپلیکیشن آفرتو بهترین کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول برای شما فراهم شده تا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید و خرید ارزان از دیجی کالا را تجربه کنید.

کوپن‌ها و کدهای تخفیف از کجا آمده‌اند؟ 

شاید از زمانی که معاملات به صورت پایاپای انجام می‌شد و پولی وجود نداشت را بتوان زمان به وجود آمدن تخفیف دانست. در آن زمان فردی ممکن بود سبزیجات خود را با تخم مرغ‌های فرد دیگری معامله کند. در این میان کسی که می‌توانست حجم بیشتری را از طرف مقابل دریافت کند، تخفیف گرفته بود. اما با گذشت زمان و تغییرهایی که در دنیا ایجاد ‌شد، اقتصاد و روش معاملات نیز تغییر کرد و در نتیجه تخفیف نیز به شکل دیگری درآمد.

در این روز ها که کل اقتصاد جهان بخاطر اثرات همه گیری کرونا درگیر تورم و رکود شده، مردم برای جبران بخشی از هزینه ها به کد تخفیف و کوپن روی آورده اند. فارغ از اینکه خرید ارزان و با تخفیف چقدر به آدم می چسبد، می تواند بخشی از هزینه ها و مخارج را نیز کمتر کند. برای همین هم در وبسایت آفرتو امکان دریافت بن و تخفیف دیجی کالا را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

دلیل تخفیف دادن دیجی کالا چیست؟

برای سالهای زیادی تخفیف تبدیل به یک تشکر پس از خرید تبدیل شده بود. یعنی فروشنده پس از اینکه یک مشتری چند بار از او خرید می‌کرد در صورت خرید بعدی، قیمت محصول خود را کمتر اعلام می‌کرد و در واقع از خرید پی در پی مشتری تشکر و قدردانی می‌کرد. اما این روش نیز کافی نبود و هرچند که هنوز هم این روش برای تخفیف دادن رایج بود، تخفیف برای خرید بعدی مطرح شد.

کد تخفیف دیجیکالا در برخی از موارد جز کد تخفیف سفارش اول دیجی کالا از نوع تخفیف در خرید بعدی است، تخفیف در خرید بعدی به این معنی است که شما امتیازی پیدا خواهید کرد تا خرید بعدی خود را ارزان‌تر انجام بدهید. بن‌های تخفیف این گونه به وجود آمدند. فروشندگان به بعضی از افراد پس از اینکه خریدشان را انجام می‌دادند، بن‌هایی هدیه می‌دادند که اعتباری برای خرید بعدی آنها بود. این روش هم قدردانی از خرید کنونی مشتری بود و هم روشی برای تشویق او به خرید بعدی؛ درست مثل ارائه کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت سفارش اول و کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا.

کاربردهای کد تخفیف دیجی کالا

اما امروزه تخفیف‌ها، کوپن‌های تخفیف و در دنیای دیجیتال، کدهای تخفیف کاربردهای فراوان‌تری برای فروشندگان و ارائه کنندگان محصولات و خدمات دارد، کدهای تخفیف دیجی کالا نیز از این دسته تخفیف‌ها است. فروشندگان سعی می‌کنند تا با کدهای تخفیف به چند هدف با یک اقدام دست پیدا کنند.

بعضی از کدهای تخفیف برای قدردانی از خرید فعلی و احترام به مشتریان است. بعضی دیگر از کدهای تخفیف نیز برای دعوت به خرید بیشتر است. اما بعضی از کدهای تخفیف نیز وجود دارند که برای معرفی یک برند، محصول و یا فروشگاه حضوری یا آنلاین استفاده می‌شود. مثلا وقتی دیجی کالا گروه محصولات جدیدی را تامین می‌کند، برای اینکه مشتریان به خرید این محصولات روی بیاورند، از کدهای تخفیف استفاده می‌کند. کد هایی چون کد تخفیف دیجی کالا خرید اول و…

کد تخفیف خرید اول و غیر اول دیجی کالا

از کد تخفیف خرید اول دیجی کالا که تنها برای خرید اول قابل استفاده است می توان جهت دریافت تخفیف های ویژه استفاده نمود. میزان تخفیف این کد بستگی به خود دیجی کالا دارد اما بطور کل حداقل 20 درصد ارزش سبد خرید را در برمی گیرد. همینطور امکان تهیه اشتراک دیجی پلاس با تخفیف بیشتر برای بار اول و حتی بصورت کاملا رایگان وجود دارد. اما کد تخفیف غیر اول دیجی کالا برای کاربرانی است که قبلا از این فروشگاه سفارش داشته اند. تمامی این کد ها در وبسایت و اپلیکیشن آفرتو بصورت کاملا رایگان قابل دسترس می باشند.

کد تخفیف دیجی پلاس

دیجی پلاس نوعی سرویس مشتریان ویژه گروه دیجی کالا می باشد که کاربران با تهیه اشتراک آن می توانند تا چهار مرتبه از ارسال رایگان کالا همراه با یک ماه اشتراک رایگان فیدیبو بهرهمند شوند. همچنین کاربران دیجی پلاس امکان مشاهده تخفیف های ویژه اختصاصی و اطلاع از محصولات شفگت انگیز قبل از قرار گیری در سایت دیجی کالا را خواهند داشت.

کد تخفیف سوپر مارکت دیجی کالا

تا سالها پیش تصور خرید از منزل غیر ممکن به نظر می رسید. آمازون اما این غیرممکن را ممکن کرد. سالهای بعد با وجود محدودیت های اعمال شده در ایران، دیجی کالا برای فروش محصولات مورد تایید وارد عرصه تجارت الکترونیک شد. امروز این فروشگاه ایرانی امکان خرید آنلاین انواع کالا و مواد غذایی را برای کاربران خود فراهم نموده است حتی بعضا ارزان تر از بازار و با کد تخفیف. اگر به دنبال خرید محصولات سوپرمارکتی خاصی هستید که داخل فروشگاه های اطرافتان آنها را پیدا نکرده اید کافی به بخش سوپر مارکت دیجی کالا بروید و و آن را تهیه کنید.

در بخش سوپر مارکت از هر برند داخلی و خارجی محصولاتی خاص به چشم میخورد. برای مثال: کیت کت، مهرام، سحر، مزمز، سحر خیز، لادن، دلپذیر، کاله، میهن و… برای همین در آفرتو باما همراه باشید تا روی هر خریدتان از دیجی کالا تخفیف بگیرید. DIGIKALA در انتهای هر ماه با صدور کد تخفیف سوپر مارکت دیجی کالا و اعمال تخفیف های ویژه برای محصولات سوپرمارکتی خود اعمال می کند تلاش می کند تا مشتریان خرید های سرماه خود را ارزان تر انجام دهنده.

کد تخفیف محصولات الکترونیکی دیجی کالا

از تخفیف دیجی کالا میتوانید برای خرید این محصولات و لوازم برقی و الکترونیکی استفاده کنید. محصولات الکترونیکی نظیر گوشی موبایل، تبلت، لب تاپ ، مانیتور و تلویزیون هوشمند، یخچال فریزر، ساندبار، کولر گازی و اسپلیتر، اسپیکر، هندزفری، لباسشویی و ظرف شویی گرفته تا اکسسوری های سامسونگ، اپل، مایکروسافت،سونی، نوکیا، شیائومی، هوآووی، ال جی، ایران ناسیونال، بووش.

پیدا کردن کد تخفیف دیجی کالا

اما در حالت کلی باید گفت استفاده از انواع کدهای تخفیف، با هر نوع از برنامه بازاریابی که باشد، برای مشتریان امتیاز ویژه‌ای است که نباید استفاده از آن را نادیده بگیرند. حالا نکته اینجاست که کدهای تخفیف دیجی کالا را از کجا می‌توانیم پیدا کنیم؟ ما در آفرتو این کدها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن ما از بیشترین کد تخفیف دیجی کالا من جمله کدتخفیف دیجی کالا اولین خرید و سایر مراکز معتبر ارائه کننده کالا و خدمات مطلع شده و آنها را در خریدهای خود استفاده کنید.

نحوه استفاده از تخفیف دیجی کالا

برای استفاده از کد های تخفیف این فروشگاه کافی است روی دکمه دریافت تخفیف بزنید و چند ثانیه صبر کنید تا ضمن کپی شدن کدتخفیف بصورت خودکار در دستگاه شما، به اپلیکیش یا وبسایت دیجی کالا منتقل شوید. حالا در مرحله تکمیل خرید، درست بعد از انتخاب زمان و ساعت ارسال و پیش از انتقال به درگاه می توانید کد تخفیف را با زدن روی علامت + جلوی بخش مربوط الصاق نمایید و آن را تایید کنید.

نحوه خرید محصول مناسب از دیجی کالا

قسمت معرفی محصول دیجی کالا همیشه جزو کامل ترین و دقیق ترین معرفی های متناسب با محصولات می باشد. همچنین قسمت نظرات مخاطبانی که قبلا تجربه خرید محصول را داشته اند کمک می کند تا بتوان در کنار اطمینان و تضمین از کیفیت محصول، از نظرات آن ها برای انتخاب درست تر محصول مد نظر نیز کمک گرفت. افزون بر این با مشاهده تصاویر ارسالی کاربران و متن نظراتشان می توانید آن کالایی که برایتان مناسب تر است را خریداری نمایید.

همچنین دیجی کالا امکان بازگردانی 7 روزه را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است تا در صورتی که پس از دریافت محصول مشکلی در آن وجود داشت، بتوانید محصول را در طول 7 روز بعد از هماهنگی های لازم با دیجی کالا مرجوع نماید. دیجی کالا محصول مورد نظر را بررسی و در صورت نیاز تعویض می نماید. یا هزینه پرداخت شده را به حساب بانکی شما مرجوع می کند. اگر هم اشتراک دیجی پلاس دارید این امکان تا 30 روز از زمان خرید برای شما فراهم خواهد بود.

محصولات دیجی کالا

می توان گفت دیجی کالا هر محصولی را عرضه می کند. امروزه می توان حتی خرید فروشگاهی مواد غذایی و محصولات روزمره را نیز از دیجی کالا انجام داد. این فروشگاه محصولات مختلف از برندهای مطرح و شناخته شده دنیا را عرضه می کند. اصل بودن محصولات از نکات اصلی است که دیجی کالا در نظر می گیرد و ضمانت سلامت محصولات را از همین جهت عرضه می نماید. محصولات الکترونیکی از اصلی ترین محصولات فروشگاه دیجی کالا می باشد. انواع گوشی های موبایل و تبلت از برندهای مختلف در کوتاه ترین زمان از عرضه در این فروشگاه موجود می شوند و در دسترس مخاطبان قرار می گیرند، برند هایی چون سامسونگ، شیائومی، سونی، اپل، نوکیا و هوآووی. با استفاده از تخفیفات دیجی کالا و شگفت انگیز های آن می توان تجربه یک خرید عالی را داشت. انواع کامپیوتر و لپ تاپ هم در این فروشگاه عرضه می شود. همینطور تمام لوازم جانبی الکترونیکی نسبت به برندها و نوع محصولات قابل خریداری هستند.

در کنار امکان خرید انواع کالای دیجیتال، تجربه خرید سایر محصولات از جمله محصولات صنعتی، خودرو و ابزار و تجهیزات صنعتی، انواع لباس و اکسسوری های مختلف، کیف و کفش، هوودی، لباس بچگانه، مردانه و زنانه برند هایی چون بادی اسپینر گرفته تا ال سی وای کیکی، کتون، نایکی، جاستفیای، چرم مشهد و… همگی تنها یک کلیک با شما فاصله دارند. اسباب بازی و محصولات مربوط به کودک و نوازد مانند پستانک و حتی ملزومات اتاق کودک و نوزاد، محصولات بومی و محلی، محصولات زیبایی و سلامتی، محصولات مربوط به خانه و آشپزخانه و حتی لوازم و التحریر و انواع کتاب را با کد تخفیف دیجیکالا داشت. دیجی کالا در این بین ورزشکاران و عاشقان سفر را نیز فراموش نکرده است. دیجیکالا امروز یکی از بزرگترین فروشگاه هایی است که می تواند انواع لوازم ورزشی، پوشاک ورزشی و لوازم مورد نیاز برای کمپینگ و سفر را از برندهای اصل و مطرح دنیا عرضه نماید. محصولات برندهای شناخته شده ای چون pezel، شیائومی و جک ولف اسکین در این فروشگاه یافت می شود. 

دیجی کالا در کدام شهرها فعالیت می کند؟

دیجی کالا در حال حاضر امکان ارسال محصولات را به تمام نقاط ایران دارد. همچنین در بسیاری از شهرهای بزرگ از جمله، اصفهان، تبریز، مشهد، شیراز و… انبار و مرکز توزیع فعال دارد که می توان محصولات موجود در این انبارها را با سرعت بیشتری دریافت کرد. در ضمن امکان ارسال برخی از محصولات سوپرمارکتی دیجی کالا نظیر گوشت و مرغ، میوه و لبنیاتبه شهر هایی جز برای تهران و کرج وجود ندارد.

برای دریافت کد های تخفیف دیجی کالا، کافی است در آفرتو روی دکمه دریافت کد تخفیف بزنید تا بصورت خودکار کد برایتان کپی شود. همچنین در عرض 3 ثانیه بصورت خودکار به دیجی کالا هدایت خواهید شد. همچنین می توانید این کد را از دیجی کلاب نیز دریافت کنید.

فروشگاه دیجی کالا امکان خرید تلفنی و حضوری ندارد و فقط می توان از طریق وب سایت و آنلاین از سایت و اپلیکیشن این فروشگاه سفارش داد و اقدام به خرید کرد. 

با استفاده از کد های تخفیف اختصاصی دیجی پلاس در وبسایت و اپلیکیشن آفرتو امکان تهیه این اشتراک از 50 تا 100 درصد تخفیف وجود دارد.

بطور کلی محدودیت خاصی برای دفعات استفاده از این کد های تخفیف وجود ندارد. مگر اینکه در شرایط کد ها ذکر شود.

 • Mahdi gh
  1401-07-19 در 00:13

  یک لب تاپ لنوو گرفتم با کد تخفیف ۲۰۰ تومنی دیجی کالا. مرسی واقعا آفرتو

  • آفرتو
   1401-07-19 در 00:20

   خواهش می کنم. مبارکتون باشه دوست عزیز

 • محسن هاجریان
  1401-06-28 در 18:36

  نمیشه از کد تخفیف های دیگه برای دیجی پلاس استفاده کنم؟

  • xenia
   1401-06-28 در 18:38

   دوست عزیز، دیجی پلاس کد های مخصوص خودش رو داره و باید از کد های خودش برای تهیه اشتراک استفاده کنید.

 • هستی کرمی
  1401-06-27 در 20:50

  خیلی کد تخفیفش چسبید
  مرسی واقعا

یک دیدگاه اضافه کنید