آفرتو، کد تخفیف خرید آنلاین
کد تخفیف اسنپ اکسپرس آفرتو

کد تخفیف اسنپ اکسپرس

جدیدترین کدهای‌تخفیف اسنپ اکسپرس
کد تخفیف اسنپ اکسپرس آفرتو

کد تخفیف 25 هزار تومانی اولین خرید اسنپ اکسپرس

25 هزار تومان کد تخفیف اسنپ اکسپرس ویژه اولین خرید
در خرید سوپرمارکتی با این کد 25 هزار کمتر پرداخت کنید
پس از دریافت و کپی شدن کوپن به فروشگاه منتقل می‌شوید
کد تخفیف اسنپ اکسپرس آفرتو

تا 50% تخفیف خرید سوپرمارکتی از اسنپ اکسپرس

بدون نیاز به کد تخفیف تا 50 درصد از فروشگاه ها تخفیف بگیرید
تخفیف در صفحه فروشگاه عمدتا جانبو، افق کوروش، دیلی و… برقرار است
جهت مشاهده تخفیف ها بروی دکمه “برو به اکسپرس” کلیک نمایید
کد تخفیف اسنپ اکسپرس آفرتو

30 هزار تومان تخفیف اولین خرید

ویژه اولین خرید از اسنپ اکسپرس
کف مبلغ سبد جهت استفاده از این کوپن 70 هزار تومان است
قابل استفاده برای خرید انواع کالای سوپرمارکتی از تمام فروشگاه ها
جهت دریافت کد و انتقال خودکار به فروشگاه روی “دریافت کد تخفیف” بزنید
کد تخفیف اسنپ اکسپرس آفرتو

کد تخفیف 40 هزار تومانی اولین خرید اسنپ اکسپرس

ویژه اولین سفارش از سوپرمارکت اسنپ اکسپرس
حداقل مبلغ سبد برای استفاده از کد 140 هزار تومان است
قابل استفاده برای خرید از تمامی سوپرمارکت های اطراف شما
کد تخفیف اسنپ اکسپرس آفرتو

کد تخفیف 35 هزار تومانی خرید اول اسنپ اکسپرس

ویژه اولین خرید کالای سوپرمارکتی از اسنپ اکسپرس
کف مبلغ سبد برای استفاده از این کد 120هزار تومان می باشد
قابل استفاده برای خرید از تمامی سوپرمارکت های اطراف شما
کوپن‌های منقضی شده اسنپ اکسپرس
کد تخفیف اسنپ اکسپرس آفرتو

کد تخفیف 25 هزار تومانی اسنپ اکسپرس

ویژه اولین خرید از اسنپ اکسپرس
حداقل مبلغ خرید برای این کوپن 50 هزار تومان است
قابل استفاده برای خرید از تمامی فروشگاه های حاضر

آشنایی با اسنپ اکسپرس

اسنپ اکسپرس عضوی نسبتا تازه ای در خانواده بزرگ و پر جمعیت اسنپ است که از ۲ سال گذشته ابتدا فعالیت خود را داخل اسنپ فود و به عنوان یک‌ زیر مجموعه جدید شروع کرد و بعد از استقبال گسترده کاربران در سراسر کشور به عنوان شرکت و تیمی کاملا مستقل به فعالیت خودش ادامه داد. یکی از ویژگی های جذاب این پلتفرم امکان خرید ارزان با کد تخفیف اسنپ اکسپرس از تمامی فروشگاه های محلی و زنجیره ای است.

تفاوت اسنپ اکسپرس با اسنپ مارکت

اسنپ اکسپرس برخلاف اسنپ مارکت میزبان تمامی فروشگاه های زنجیره ای و حتی سوپرمارکت های محلی ای هست که امکان سفارش گیری آنلاین و ارسال را دارند در حالی اسنپ مارکت تنها ویژه خرید از هایپر استار و فروشگاه های مایلی می باشند. همچنین سرویس snapp express امکان ارسال خرید در بازه 10 الی 30 دقیقه ای بسته به انتخاب کاربر را فراهم میکند، در حالی این زمان در snapp market کمی بیشتر است. در نتیجه کدهای تخفیف اسنپ اکسپرس با کد تخفیف اسنپ مارکت تفاوت دارد و در دیگری قابل استفاده نیست.

کد تخفیف اسنپ اکسپرس آفرتو

فروشگاه های زنجیره ای اسنپ اکسپرس

از جمله فروشگاه های زنجیره ایی که امکان خرید از آنها در این سامانه وجود دارد می توان به افق کوروش، جامبو، هفت، هایپر فامیلی، شهروند، دیلی مارکت و… اشاره کرد که اسنپ اکسپرس تخفیف های ویژه ای روی برخی از آنها در ساعات مختلف روز اعمال می کند. همچنین امکان خرید از نزدیک ترین فروشگاه های زنجیره ای با محاسبه هزینه ارسال هر کدام وجود دارد. و این یعنی می توانید کالا های مورد نیازتان را از نزدیکترین شعب فروشگاه های زنجیره ای و سوپر مارکت های اطراف سفارش بدهید. در بیشتر مواقع برای تشویق کاربران به خرید کد تخفیف ارسال رایگان اسنپ اکسپرس برایشان از طریق پیامک ارسال می شود که هزینه ارسال را از 5 الی 15 هزار تومان بطور کامل صفر می کند و هیچ محدودیتی برای حداقل ارزش سبد خرید و یا دفعات خرید اول یا چندم جهت استفاده از آن وجود ندارد.

کد تخفیف اسنپ اکسپرس

اگر شما هم دنبال تخفیف اسنپ اکسپرس هستید و ساعت ها وقت خود را با کد های منقضی شده تلف کردید باید بدانید که جای درستی آمده اید. ما در آفرتو جدیدترین و بیشترین کد تخفیف اسنپ اکسپرس را فراهم کرده ایم تا تجربه خرید از اسنپ اکسپرس را برایتان لذت بخش تر نماییم. تمامی این کد ها دارای اعتبار کافی از نظر زمانی می باشند و توسط تیم آفرتو بررسی شده اند که در ادامه به برخی از آنها خواهیم پرداخت.

1. کد تخفیف اولین خرید اسنپ اکسپرس که ویژه اولین سفارش و خرید از این سامانه است دارای بیشترین تخفیف ممکن می باشد. این کوپن را می توانید به سادگی و با مراجعه به صفحه تخفیف های اسنپ اکسپرس در آفرتو دریافت نمایید. بطور مثال کدتخفیف اسنپ اکسپرس رایگان یکی از این کد ها می باشد.

2. کد تخفیف اسنپ اکسپرس خرید غیر اول ویژه کسانی است که قبلا حداقل یکبار از این فروشگاه اقدام به خرید کرده اند و میخواهند برای خرید های دوم به بعد خود استفاده کنند که مقدار تخفیف آن نیز بستگی به خود snappexpress دارد. از این قبیل کد ها می توان به کد تخفیف اسنپ اکسپرس بدون محدودیت سفارش اول اشاره کرد.

اطلاع از جدیدترین تخفیف های اسنپ اکسپرس

درصورتی که علاقه مند به اطلاع و دریافت جدیدترین کد های تخفیف اسنپ اکسپرس می باشید کافی در آفرتو ثبت نام کنید یا اپلیکیشن آفرتو را از استور های معتبر برای اندروید و آیفون دریافت نمایید. همچنین با دنبال کردن کانال تلگرام آفرتو و صفحات ما در اینستاگرام، توئیتر و فیسبوک بصورت روزانه از تازه ترین ووچر ها و کوپن های تخفیف این سامانه و دیگر فروشگاه ها مطلع خواهید شد.

محصولات قابل سفارش از اسنپ اکسپرس

از آنجا که اسنپ اکسپرس به عنوان بازویی سوپرمارکتی اسنپ فود فعالیت میکنند تنها امکان خرید محصولات موجود در سوپرمارکت های آن وجود دارد. از این رو می توانند انواع لبنیات، گوشت و مرغ بسته ای، تخم مرغ، ژامبون و کالباس، برنج، سبزیجات بسته بندی، لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم تحریر، اسباب بازی و انواع شانسی ها، دستمال کاغذی و مواد شوینده، لباس و… را بصورت آنلاین و با کد تخفیف اسنپ اکسپرس سوپرمارکت سفارش دهید و در کمترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

شهر های تحت پوشش اسنپ اکسپرس

اسنپ اکسپرس تقریبا در هر شهری که اسنپ فود فعالیت می کند در حال سرویس دهی است. به عبارتی دیگر در حال حاضر امکان سفارش محصولات از این سامانه در تمامی شهر های ایران من جمله تهران، کرج، مشهد، اهواز، کرمان، شیراز، سنندج, همدان، تبریز، ارومیه، قزوین و… وجود دارد. همچنین درصورتی که خود شما مالک سوپرمارکت هستید می توانید به عنوان تامین کنند با اسنپ اکسپرس همکاری نمایید و درآمد خود را به طرز شگفت انگیزی افزایش دهید.

نحوه سفارش از اسنپ اکسپرس

جهت سفارش و خرید کافی است به سوپر اپلیکیشن اسنپ و بخش غذا»سوپرمارکت یا با نصب اپلیکیشن اندروید یا ios اسنپ اکسپرس اقدام به خرید کنید. حال با افزودن شهر و آدرس خود و ثبت موقعیت مکانی، نزدیک ترین سوپرمارکت ها به شما نمایش داده خواهند شد که امکان سفارش از بین آنها را خواهید داشت. کافی است نام محصول را جتسجو و به سبد خود اضافه کنید به همین سادگی.

پشتیبانی اسنپ اکسپرس

مدل پشتیبانی اسنپ اکسپرس نیز همانند اسنپ فود می باشد و درصورتی که مغایرتی در سفارشتان وجود داشت می توانید با پشتیبانی از طریق تیکت، ثبت گزارش و یا تماس تلفنی در تماس باشید تا در کمتر از 5 دقیقه به مشکل شما رسیدگی شود. شماره تماس اسنپ اکسپرس 02196612777 می باشد.

فرق اسنپ مارکت و اسنپ اکسپرس چیست؟

اسنپ مارکت ویژه خرید از هایپر استار و مایلی است اما اسنپ اکسپرس جهت خرید از تمامی سوپرمارکت و فروشگاه های زنجیره ای در سراسر ایران است.

کد تخفیف اسنپ اکسپرس را چگونه دریافت کنم؟

جهت دریافت کد تخفیف اسنپ اکسپرس کافی است وارد وبسایت یا اپلیکیشن آفرتو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *