کد دعوت صرافی ارز دیجیتال والکس

کد معرف و تخفیف صرافی والکس

کد های تخفیف و معرف صرافی ارز دیجیتال والکس. با وارد کردن کد معرف NAxNA از 10 درصد تخفیف در کارمزد معاملات بهرهمند شوید.
کد دعوت صرافی ارز دیجیتال والکس

15 درصد تخفیف کارمزد معاملات والکس

قابل استفاده تنها برای مرحله ثبت نام در صرافی والکس

اعتبار: دائمی
ثبت نام با تخفیف
COPIED
g24qyx8k COPIED
کد دعوت صرافی ارز دیجیتال والکس

10 درصد تخفیف کارمزد معاملات والکس

قابل استفاده تنها برای مرحله ثبت نام در صرافی والکس

اعتبار: دائمی
ثبت نام با تخفیف
COPIED
2xdw47z8 COPIED

پیشنهاد از آفرتو

آشنایی با صرافی والکس

صرافی والکس دومین صرافی برتر ایران از نظر رضایت کاربر، قدمت و کیفیت خدمات می باشد. این صرافی در سال 1396 راه اندازی شد و در سال 1400 با ارائه نسخه جدید و متفاوت خود توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. در حال حاضر بیش از 35 ارز دیجیتال من جمله بیت کوین ، اتریوم، شیبا، دوج کوین ، سند باکس و کلیه توکن ها متاورسی در این صرافی قابل معامله هستند.

بازار های پایه والکس

در این صرافی 3 بازار پایه معاملاتی وجود دارد: بیت کوین btc ، تتر usdt و تومان. که از مزایای برتر والکس نسبت به رقبایش محسوب میشود.

سیستم معاملاتی والکس

در صرافی والکس 3 حالت یا سیستم معاملاتی وجود دارد: 1-بازار کلاسیک 2- بازار حرفه ای و 3- معامله سریع که هریک ویژگی های خاص خود را دارند.

نبود محدودیت

در صرافی والکس با انجام احراز هویت هیچ محدودیت واریز و برداشتی نخواهید داشت. اما بدون تکمیل آن امکان واریز تا سقف بیش از 2 میلیون تومان میسر نیست. همچنین بر خلاف دیگر صرافی ها در والکس امکان خرید و فروش حتی با 100 هزار تومان نیز امکان پذیر است.

احراز هویت سریع و پشتیبانی 24 ساعته

در والکس خبری از معطلی برای تایید حراز هوت نیست ظرف 5 دقیقه احراز هویت شما بررسی می شود. همچنین برای وارد کردن شماره شبا و حساب جای نگرانی نیست با وارد کرن شماره کارت خود شماره شبا شما به صورت خودکار محاسبه و ثبت می گردد.

ثبت نام کن و تا 20 درصد تخفیف بگیر

با ثبت نام از طریق کد های معرف آفرتو ، 15 درصد در کارمزد معاملاتتان آن هم بصورت دائمی دریافت کنید. همچنین کارمزد 2 معامله اول شما کاملا رایگان خواهد بود.

 سوالات رایج والکس

والکس دومین صرافی برتر ایرانی ارز دیجیتال از نظر رضایت کاربر، طول عمر و حجم معاملات می باشد.

در وبسایت و اپلیکیشن آفرتو می توانید به تمامی کد های معرف صرافی والکس دسترسی داشته باشید و برای دریافت تخفیف کارمزد معاملات خود در هنگام ثبت نام از آنها استفاده کنید.

می توانید بدون احرازهویت پیشرفته و با سطح 1 کاربری تا سقف 2 میلیون تراکنش واریزی ریالی در روز از این صرافی استفاده کنید و برای مقادیر بالاتر احراز هویت خود را تکمیل کنید.

برای دریافت تخفیف در کارمزد معاملات خود می توانید کد معرف آفرتو را در هنگام ثبت نام وارد نمایید.

بله، صرافی والکس دومین و یکی از قدیمی ترین صرافی های ارز دیجیتال ایران می باشد.

خیر، صرافی والکس از قدیمی ترین صرافی های رمز ارز ایرانی می باشد و تا کنون هیچ موردی مبنی بر تخلف آن گزارش نشده.

والکس از اکثر رمز ارز های برتر و پر طرفدار بازار و شبکه های آنها پشتیبانی می کند. رمز ارز های والکس شامل +50 رمز ارز: بیت، اتریوم، لینک، دات، شیبا، دوج، بایننس کوین، پکس گلد، الروند، آلگروند، ترون، متیک، سندباکس و… می باشد.

 • بابک مخبری
  2022-05-08 در 22:57

  سلام من چطور میتونم کد معرف والکسم رو اینجا ثبت کنم؟

  • xenia
   2022-05-09 در 01:44

   سلام دوست عزیز در آفرتو تنها امکان ثبت کد های تخفیف خرید آنلاین وجود دارد و متاسفانه ثبت کد رفرال و معرف صرافی ها امکان پذیر نیست.

یک دیدگاه اضافه کنید