کد دعوت صرافی ارز دیجیتال والکس

کد معرف و تخفیف صرافی والکس

کد های تخفیف و معرف صرافی ارز دیجیتال والکس. با وارد کردن کد معرف NAxNA از تخفیف در کارمزد معاملات بهرهمند شوید و پس از تکمیل احراز هویت سطح 2 خود 70 هزار شیبا هدیه دریافت کنید
کد دعوت صرافی ارز دیجیتال والکس

70 هزار شیبا هدیه ثبت نام و تکمیل احراز هویت در صرافی والکس

جهت دریافت هدیه کافی است روی دکمه دریافت کد معرف زده تا بصورت خودکار به صفحه ثبت نام والکس هدایت شوید. پس از ثبت نام احراز هویت خود را تکمیل نمایید

دریافت کد دعوت والکس
COPIED
NAxNA COPIED

آشنایی با صرافی والکس

صرافی والکس دومین صرافی برتر ایران از نظر رضایت کاربر، قدمت و کیفیت خدمات می باشد. این صرافی در سال 1396 راه اندازی شد و در سال 1400 با ارائه نسخه جدید و متفاوت خود توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. در حال حاضر بیش از 35 ارز دیجیتال من جمله بیت کوین ، اتریوم، شیبا، دوج کوین ، سند باکس و کلیه توکن ها متاورسی در این صرافی قابل معامله هستند.

بازار های پایه واکلس

در این صرافی 3 بازار پایه معاملاتی وجود دارد: بیت کوین btc ، تتر usdt و تومان. که از مزایای برتر والکس نسبت به رقبایش محسوب میشود.

سیستم معاملاتی والکس

در صرافی والکس 3 حالت یا سیستم معاملاتی وجود دارد: 1-بازار کلاسیک 2- بازار حرفه ای و 3- معامله سریع که هریک ویژگی های خاص خود را دارند.

نبود محدودیت

در صرافی والکس با انجام احراز هویت هیچ محدودیت واریز و برداشتی نخواهید داشت. اما بدون تکمیل آن امکان واریز تا سقف بیش از 2 میلیون تومان میسر نیست. همچنین بر خلاف دیگر صرافی ها در والکس امکان خرید و فروش حتی با 100 هزار تومان نیز امکان پذیر است.

احراز هویت سریع و پشتیبانی 24 ساعته

در والکس خبری از معطلی برای تایید حراز هوت نیست ظرف 5 دقیقه احراز هویت شما بررسی می شود. همچنین برای وارد کردن شماره شبا و حساب جای نگرانی نیست با وارد کرن شماره کارت خود شماره شبا شما به صورت خودکار محاسبه و ثبت می گردد.

ثبت نام کن و 70 هزار شیبا بگیر

از 15 فروردین تا پایان اردیبهشت 1401 میتوانید با ثبت نام از طریق کد معرف آفرتو در صرافی ارز دیجیتال والکس و پس از تایید احراز هویتتان 70 هزار توکن شیبا به عنوان هدیه از این صرافی دریافت نمایید.

کد معرف ایردرآپ هدیه صرافی والکس

کد معرف آفرتو: NAxNA

ارزش این ایردآپ هدیه!

ایردرآپ هدیه ثبت نام و احراز هویت در والکس به ریال تقریبا 50 هزار تومان می باشد.

 

 • بابک مخبری
  2022-05-08 در 22:57

  سلام من چطور میتونم کد معرف والکسم رو اینجا ثبت کنم؟

  • xenia
   2022-05-09 در 01:44

   سلام دوست عزیز در آفرتو تنها امکان ثبت کد های تخفیف خرید آنلاین وجود دارد و متاسفانه ثبت کد رفرال و معرف صرافی ها امکان پذیر نیست.

یک دیدگاه اضافه کنید

ورود با ایمیل

با ورود به آفرتو شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و سیاست حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.

ثبت نام با ایمیل

با ثبت نام در آفرتو شما شرایط و قوانین استفاده از سرویس های سایت و سیاست حریم خصوصی آن را می‌پذیرید.