آفرتو، کد تخفیف خرید آنلاین

برگزاری کارگاه آموزش هوش مصنوعی توسط آفرتو در دانشگاه بوعلی!

نوشته شده در: 25 دی 1402
کارگاه رایگان آموزش کاربردی هوش مصنوعی دانشگاه بوعلی

به همت انجمن علمی دانشجویی علوم و مهندسی خاک و با حمایت دانشگاه بوعلی سینا و پلتفرم ارائه کد تخفیف آفرتو، اولین کارگاه آموزش کاربردی هوش مصنوعی در تاریخ 4 دی 1402 در دانشکده علوم پایه بوعلی سینا همدان و با حضور بیش از 100 دانشجو از رشته‌های مختلف برگزار شد.

کارگاه اموزش AI دانشگاه بوعلی

هدف آفرتو از برگزاری کارگاه هوش مصنوعی چه بود؟

هدف آفرتو به عنوان یکی از استارتاپ‌های دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا همدان، از برگزاری کارگاه هوش مصنوعی، آشناسازی دانشجویان این دانشگاه با مباحث AI و کاربردهای هوش مصنوعی در صنعت، کشاورزی، تولید محتوا، بررسی‌ها علمی، تحقیق و پژوهش و کاربردهای فراوان آن برای دانشجویان بوعلی سینا همدان بود.

پوستر کارگاه آموزش هوش مصنوعی

در این کارگاه، به معرفی هوش مصنوعی و پاسخ به این سوال که “هوش مصنوعی چیست؟” و تفاوت آن با ربات‌ها، بررسی باورهای غلط در جامعه پیرامون ai و معرفی چت بات‌های مهم پرداخته شد. همچنین، فایل تدریس به صورت الکترونیکی در اختیار تمام دانشجویان قرار گرفت تا بتوانند در صورت نیاز آن را مطالعه کنند.

پرهام سماوات بنیانگذار آفرتو

مدرس این کارگاه آموزشی، پرهام سماوات، بنیانگذار آفرتو بود که خود دانشجوی علوم و مهندسی خاک دانشگاه بوعلی، متخصص سئو، مترجم زبان عربی و وبمستر است. لازم به ذکر است که تمامی بلیط‌های کارگاه با ظرفیت 120 نفر در کمتر از 24 ساعت رزرو شد.

اگر علاقه‌مند به یادگیری مباحث مربوط به ماشین لنرنینگ و هوش مصنوعی هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا دوره خود را با دریافت کد تخفیف مکتب خونه، از سایت مکتب تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌های بلاگ آفرتو
پیشنهاد برای تو