کد معرف و تخفیف صرافی ارز دیجیتال آبان تتر

کد معرف و تخفیف آبان تتر

کد های تخفیف و معرف صرافی آبان تتر. با ثبت نام و تکمیل احراز هویت خود از طریق کد معرف EIpS در آبانتتر، در کارمزد معاملات خود تخفیف بگیرید.
کد معرف و تخفیف صرافی ارز دیجیتال آبان تتر

کد معرف تخفیف کارمزد معاملات آبان تتر

تخفیف بصورت لایف دائمی در معاملات شما لحاظ می گردد

اعتبار: دائمی
ثبت نام در آبان تتر با تخفیف
COPIED
EIpS COPIED

آشنایی با آبان تتر

صرافی رمز ارز آبان تتر (abantether) یکی از صرافی های معتبر ارز دیجیتال در کشور می باشد. که اکنون میزبان +300 ارز دیجیتال نظیر بیت کوین، اتریوم، میم کوین ها و برخی شت کوین ها است. انجام احراز هویت در صرافی آبان تتر ساده بود و در کمتر از 1 ساعت در هر ساعتی از شبانه روز احراز هویت شما بررسی و تایید خواهد شد.

هدیه ثبت نام صرافی آبان تتر

آبان تتر به تمامی کاربرانی که تا پایان روز 20 اردیبهشت 1401 با کد معرف و تخفیف EIpS در این صرافی ثبت نام کنند و احراز هویت خود را تکمیل نمایند به عنوان هدیه خوش آمد گویی 850 میلیون توکن بیبی دوج (baby doge) که ارزش آن حدودا 50 هزار تومان می باشد هدیه خواد داد. همچنین پس از تایید احراز هویتتان می توانید با دعوت از دوستان خود هر دوی شما (هم خودتان و هم دوستانتان) نفری 850 میلیون بیبی دوج هدیه بگیرید.

شرایط دریافت هدیه آبان تتر

شرایط دریافت این هدیه ارزشمند، ثبت نام از طریق کد معرف  EIpS  در صرافب آبان تتر و سپس تکمیل احراز هویت خود می باشد. احراز هویت شامل تایید ایمیل، تایید شماره موبایل، شمارت کارت بانکی، شماره شبا، ارسال عکس کارت ملی، ارسال سلفی با متن تعهد نامه و کارت ملی، و ارسال سلفی با کارت بانکی می باشد. (قسمت تاریخ انقضا و cvv2 را با کاغذ یا دست بپوشانید)

هدیه آبان تتر کی واریز می شود؟

به محض تایید احراز هویت برایتان واریز می گردد و بی درنگ یک پیامک جهت اطلاع رسانی نیز برایتان از طرف صرافی آبان تتر ارسال خواهد شد.

کسب درآمد از آبان تتر

اگر علاقه مند به کسب درآمد بدون ترید (خرید و فروش) هستید، می توانید از طریق کد دعوت EIpS در این صرافی ثبت نام کنید و پس از تایید احراز هویتتان، از دوستان خود دعوت کنید. 30% از کارمزد هر معامله دوستانتان محاسبه شده و به کیف پول شما در آبان تتر اضافه خواهد شد.

سوالات رایج پیرامون آبان تتر:

آبان تتر یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که سال ها سابقه فعالیت درخشان دارد.

طبق راهنمایی که در این مقاله آورده شده می توانید به سادگی در صرافی آبان تتر ثبت نام و احراز هویت کنید.

برای دریافت کد معرف صرافی آبان تتر و دریافت تخفیف کارمزد معاملات، می توانید وارد سایت آفرتو شوید و کد معرف را از آفرتو دریافت کنید.

هنوز نظری ندارید.
یک دیدگاه اضافه کنید