دریافت کد معرف 30 هزار تومانی بلو بانک

کد معرف افتتاح حساب در بلو بانک

با وارد نمودن کد معرف MS6UTY در هنگام ثبت نام و افتتاح حساب در بلو بانک مبلغ 30 هزار تومان قابل برداشت دریافت کنید
دریافت کد معرف 30 هزار تومانی بلو بانک

کد معرف ثبت نام در بلو بانک

در مرحله ثبت نام کد معرف را وارد نمایید
برای کپی شدن کد روی دکمه زیر بزنید

معتبر
دریافت کد معرف بلو بانک
کپی شد
COPIED

آشنایی با بلو بانک

بلو بانک، در واقع شعبه مجازی ای از بانک سامان می باشد که اصطلاحا به آن نئو بانک نیز می گویند. از آن جا که افتتاح حساب و دریافت خدمات بانکی بصورت غیر حضوری بسیار ساده تر و جذاب تر است، بانک سامان اقدام به ایجاد نئو بانکی دوست داشتنی به نام بلو کرد. البته blue bank تنها neo bank ایرانی نیست. بانکینو ، آبانک و ویپاد از دیگر رقبای بلو به حساب می آیند.

افتتاح حساب در بلو بانک

هر زمان که اسم افتتاح حساب به گوشمان میخورد به یاد صف های طولانی بانکی، گرفتن نوبت و دردسر های رفت و آمد و احتمالا قطعی شبکه بانکی می افتیم. اما با بلو بانک هیچ کدHم از این درد سر ها را نخواهید داشت. افتتاح حساب بانکی در بلو بانک و احراز هویت آن کاملا غیر حضوری و رایگان می باشد. حتی برای دریافت کارت بانکی خود لازم نیست به بانک مراجعه کنید! بلو کارت تا در خانه شما می آید!

برای افتتاح حساب در blue bank کافی است اپلیکیشن آن را از استور های اندروید یا آی او اس دریافت کنید و نصب کنید. سپس اطلاعات لازم را تکمیل کنید. (توجه کنید داشته باشید که داشتن حداقل 18 سال و شماره به نام خود فرد الزامی است) در پایان برای احراز هویت کافی است تا یک عکس از پشت و روی کارت ملی جدید خود بگیرید و یک ویدیو کوتاه که در آن با معرفی خود میگویید که قوانین افتتاح حساب بلو بانک را می پذیرید.

هدیه 30 هزار تومانی بلو بانک

اگر هنگام ثبت نام در بلو بانک کد معرف MS6UTY را وارد نمایید، پس از تکمیل ثبت نام مبلغ 30 هزار تومان به عنوان هدیه از طرف بلو برایتان وایز می گردد. همچنین می توانید با مراجعه به اپلیکیشن بلو، و در بخش دعوت از دوستان، کد معرف خود را دریافت کنید و در ازای دعوت از هر دوست خود، هم خودتان و هم دوستانتان مبلغ 30 هزار تومان هدیه بگیرید.

در ضمن اگر شما هم کد معرفی دارید، می توانید آن را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه قرار دهید تا کاربران آفرتو از آن کد استفاده کنند و دو طرف هدیه بگیرید.

آیا بلو بانک مجوز دارد؟

بله، از آنجا که بر اساس قوانین جاری، بانک مرکزی هیچ مجوزی برای ایجاد بانک های جدید در کشور صادر نمی کنید، تنها بانک های حاضر در کشور می توانند نسبت به ایجاد شعبه مجازی و نئو بانک اقدام کنند. بر همین اساس بلو بانک با بهره گیری از کلیه خدمات بانک سامان و سوئیچ های بانکی آن و تحت نظارت کامل بانک مرکزی اقدام به ارائه خدمات بانکی و بین بانکی به شتریان خود می کند.

بلو کارت فقط آبی نیست!

بلو کارت نام کارت های بلوبانک است، اما بر خلاف اسمشان الزاما آبی رنگ نیستند! پس از تکمیل ثبت نام، داخل اپلیکیشن blue bank می توانید رنگ کارت خود را از بین سبز، آبی و قرمز  و مشکی انتخاب کنید. کارت بانکی از طریق پست برایتان به آدرسی که هنگام ثبت نام وارد نموده اید ارسال می گردد. در ضمن دریافت بلو کارت هیچ هزینه ای ندارد و حتی هزینه پست هم رایگان است.

از بلو کارت مثل تمامی کارت های بانکی می توانید در تمام خرید های اینترنتی و هم با pos و تمامی خود پرداز ها استفاده کنید. هیچ تفاوتی با سایر کارت ها ندارد. در ضمن برای دریافت رمز پویا و دوم خود نیازی به مراجعه کردن به شعبه بانک و خود پرداز ندارید. همه چیز داخل خود اپلیکیشن بلو بانک از قبل فراهم شده است. همچنین امکان دریافت رمز یکبار مصرف از طریق پیامک هم وجود دارد.

سوالی در مورد بلو بانک دارید؟

برای دریافت کد معرف افتتاح حساب در بلو بانک و دریافت هدیه 30 هزار تومانی کافی است وارد آفرتو شوید و ک مربوطه را دریافت کنید.

می تونید از طریق بخش نظرات در آفرتو کد معرفر بلو بانک خودتون رو به اشتراک بذارید تا کاربران دیگه هم از اونها استفاده کنند.

بله بلو بانک کاملا قانونی و تحت نظارت کامل بانک مرکزی می باشد.

1- داشتن حداقل 18 سال سن
2- شماره تلفن به نام خود
3- وارد نمودن کد معرف هنگام ثبت نام
4-تکمیل ثبت نام و احراز هویت

نئو بانک یا شعبه مجازی بانک سامان می باشد.

خیر، ثبت نام و افتتاح حساب بانکی در بلو بانک و دریافت بلو کارت هیچ هزینه ای ندارد.

نیازی به فعال سازی نیست، با مراجعه به اپلیکیشن بلو یا از طریق پیامک، رمز دوم شما قابل دریافت است.

 • امیرحسین
  1401-09-12 در 15:06

  کد معرف بلوبانک MXGQTQ
  ممنون?♥️

 • نوشین
  1401-09-03 در 19:02

  کد معرف بلو بانک با قابلیت دعوت از دوستان و دریافت ۳۰ هزار تومن وجه نقد میتونید ثبت نام کنید : MGEB6A

 • glorya
  1401-08-23 در 19:38

  کد معرف بلو بانک با ظرفیت خالی و قابلیت دعوت از دوستان و دریافت ۳۰ هزار تومن وجه نقد میتویند ثبت نام کنید MHZMDA

 • نوشین
  1401-08-15 در 20:19

  سلام دوستان ، جدید ترین آپدیت (۱۴ آبان ۱۴۰۱ ) کد دعوت بلوبانک با ظرفیت کاملا خالی و قابلیت دعوت از دوستان و دریافت ۳۰ هزار تومن وجه نقد به عنوان جایزه : MN3HVY

 • امیر
  1401-05-16 در 18:27

  میشه کد معرف خودم رو اینجا بزارم؟

  • xenia
   1401-05-17 در 02:21

   بله، می تونید داخل بخش نظرات کد معرف بلو بانک خودتون رو به اشتراک بگذارید.

یک دیدگاه اضافه کنید