تور های استانبول

ارزان ترین تور های استانبول ترکیه و تور های لحظه آخری از برترین تامین کنندگان و وبسایت های رزرواسیون کشور همراه با کد تخفیف رزرو آنلاین

تور های استانبول

دنبال تور های ارزون تر هستی؟

با سفرمی ارزون ترین و بهترین تور های استانبول رو پیدا کن و بخر

تور های ارزان استانبول

خرید تور ارزان استانبول ترکیه یکی از مواردی است که برای همه گردشگران ایرانی حائز اهمیت است، به خصوص که اگر قصد دارید کمی ارزون تر از بقیه مرم به ترکیه سفر کنید. پس اگر جزو این دسته از افراد هستید در آفرتو براتون بهترین و ارزان ترین تور های استانبول رو جمع آوری کرده ایم.

خرید تور استانبول با کد تخفیف

آفرتو به عنوان مرجع تخصصی ارائه کد تخفیف و آفر های لحظه آخری از تمامی فروشندگان آنلاین کشور، امکان خرید تور های گردشگری به ویژه تور های ارزان ترکیه و استانبول را با کد های تخفیف اختصاصی برای شما عزیران فراهم کرده است. در آفرتو بهترین تور های گردشگری از برترین تامین کنندگان و وبسایت های رزواسیون آنلاین به کاربران نمایش داده میشود تا بهترین تجربه خرید و سفر خارجی را برایشان به ارمغان بیاوریم.

خرید تور استانبول از سفرمی

سفرمی به عنوان یکی از تامین کنندگان منتخب در آفرتو، امکان خرید ارزان ترین تورهای استانبول که شامل هتل و بلیط پرواز به صورت سیستمی و چارتری می باشد را فراهم می کند. همچنین درصورت خرید از سفر یک کد تخفیف 100 هزار تومانی ویژه خرید تور به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد. برای دریافت این کد کافی است روی دکمه “دریافت تخفیف و مشاهده تور” بزنید تا علاوه بر کپی شدن کد تخفیف مستقیما به سایت سفرمی منتقل شوید.

خرید تور ترکیه از سایر فروشندگان

در وبسایت و اپلیکیشن آفرتو علاوه بر سفرمی ، تامین کنندگان دیگری نظیر اسنپ تریپ، علی بابا، سفرمارکت و… نیز حضور دارند که میتوانید به راحتی از آن ها تور های مورد نظر خود را همراه با کد تخفیف خریداری نمایید.

شرایط سفر به استانبول در سال 2022-1401

در سال 1401 یا 2022 دولت ترکیه تمامی محدودیت های کرونایی سفر به این کشور را برای تمامی کشور های مبدا لغو نموده است. برای سفر به این کشور داشتن پاسپورت معتبر، بلیط هواپیما و پرداخت عوارض خروج از کشور کافی است.