آفرتو، کد تخفیف خرید آنلاین
کد تخفیف کارنامه - karnameh

کد تخفیف کارنامه

جدیدترین کدهای‌تخفیف کارنامه
کد تخفیف کارنامه - karnameh

کد تخفیف 50 هزار تومانی کارشناسی خودرو کارنامه

50 هزار تومان تخفیف درخواست آنلاین کارشناسی خودرو با کارنامه
همراه با ضمانت 48 ساعت کارشناسی خودرو تا 100 میلیون تومان
قابل استفاده در تهران، کرج، شیراز، اصفهان، رشت، اهواز و مشهد
جهت انتقال به سایت و یا اپ کارنامه روی {انتقال به فروشگاه} بزنید
کوپن‌های منقضی شده کارنامه

کوپن منقضی شده ای براش پیدا نشد!

آشنایی با کارنامه

کارشناسی خودرو و یافتن یک کارشناس مناسب و بی‌طرف در زندگی پر مشغله امروز سخت به نظر می‌رسد. کارنامه در اینجا به مخاطبان کمک می‌کند. شما با استفاده از کارنامه می‌توانید در زمان خرید و فروش خودرو، یک دستیار حرفه ای را کنار خودتان داشته باشید. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا با قیمت مناسب خودرو بخرید و یا به قیمت مناسبی بفروشید. کد تخفیف کارنامه نیز به شما کمک خواهد کرد تا هزینه کمتری را بابت این کارشناسی بپردازید. 

کارنامه چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد؟

کارنامه یک پلتفرم زیرمجموعه دیوار می‌باشد که سعی دارد معاملات خرید و فروش خودرو را با دقت و کیفیت بالاتری ارائه نماید. کارنامه به صورت حرفه‌ای خدمات زیر را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد:

  • نقد و بررسی خودرو
  • بررسی قیمت خودرو کارکرده
  • قیمت خودرو صفر در بازار و از کارخانه
  • خرید خودرو با ضمانت پلتفرم کارنامه
  • فروش سفارشی خودرو
  • کارشناسی خودرو
  • تهیه برگه تایید فنی و بدنه سالم

کارنامه در هر موردی با خودرو می‌تواند به شما کمک کند. کارشناسان قابل اعتماد توانایی تضمین اصالت فنی و بدنه خودرو را دارند. از این رو کارنامه گارانتی و ضمانت جبران خسارت را ضمیمه کار کارشناسان خود کرده است. این مجموعه سعی دارد یک ارتباط بی‌طرفانه بین دو طرف معامله‌گر را ایجاد نماید. 

جدیدترین کد تخفیف کارنامه - karnameh

چطور از سایت کارنامه تخفیف بگیریم؟

همانطور که توضیح داده شد، کارشناسان قابل اعتماد و خدمات مختلف کارنامه می‌تواند تمام نیازهای شما را در هنگام خرید و فروش خودرو برطرف نماید. در صورت استفاده برای اولین بار از خدمات کارنامه می‌توانید از کد تخفیف اولین خرید کارنامه استفاده نمایید. این کد برای افراد تازه ثبت نام کرده در این پلتفرم نظر گرفته شده است. همچنین کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول کارنامه نیز به کاربران قدیمی که از کارنامه استفاده می‌نمایند، کمک می‌کند تا از تخفیف های ویژه این پلتفرم بهره مند گردند. 

کارنامه دارای اپلیکیشن ویژه برای گوشی‌های اندروید و آیفون نیز می‌باشد و می‌توان جدیدترین کد تخفیف‌ها و کوپن تخفیف کارنامه را از سایت یا اپلیکیشن آفرتو تهیه نمود.

کارنامه در کدام شهرها فعالیت دارد؟ 

کارنامه در حال حاضر در شهرهای تهران، تبریز، کرج، اصفهان، مشهد و اهواز، شیراز و رشت فعالیت دارد و می‌توان در هر کدام از این شهرها، از خدمات کارنامه استفاده نمود.

چرا کد تخفیف کارنامه برای من کار نمی‌کند!

کلیه کدهای تخفیف درج شده در آفرتو معتبر هستند و قبل از درج بررسی شده‌اند. در صورت مشکل مطمئن شوید کد را صحیح وارد کرده اید. ممکن است محدودیت زمانی کد تخفیف به پایان رسیده باشد و لازم است این موضوع را بررسی نمایید. 

چطور از کد تخفیف و کوپن پلتفرم کارنامه استفاده کنم؟

پس از کپی و ذخیره کد تخفیف در آفرتو، باید وارد سایت کارنامه شوید. پس از انتخاب خدمت مورد نظر لازم است کد تخفیف خود را در حساب کاربری خود و در باکس معین شده وارد نمایید تا مبلغ تخفیف روی فاکتور اعمال گردد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *