کد تخفیف مکتب خونه - maktabkhooneh آفرتو

کد تخفیف مکتب خونه

به‌روز ترین و بیشترین کد تخفیف مکتب خونه جهت خرید دوره های آموزشی و بینار های تخصصی
کد تخفیف مکتب خونه - maktabkhooneh آفرتو

45 درصد تخفیف مکتب خونه

تا 45 درصد تخفیف تمام دوره ها
بدون محدودیت خرید اول

اعتبار تا 29 اسفند 1401
دریافت کد تخفیف و خرید
کپی شد
COPIED
کد تخفیف مکتب خونه - maktabkhooneh آفرتو

تخفیف ویژه مکتب خونه

روی محصولات منتخب
بدون نیاز به کد تخفیف

معتبر
تخفیف های مکتب خونه
کد تخفیف مکتب خونه - maktabkhooneh آفرتو

تخفیف 30 درصدی مکتبخونه

ویژه خرید دوره آموزشی
بدون محدودیت خرید اول

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED
کد تخفیف مکتب خونه - maktabkhooneh آفرتو

تخفیف 30 هزار تومانی مکتب خونه

ویژه خرید دوره آموزشی مکتب پلاس
ویژه تمامی رشته ها

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED
کد تخفیف مکتب خونه - maktabkhooneh آفرتو

تخفیف 60 درصدی خرید دوره

ویژه خرید دوره آموزشی

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED

آشنایی با مکتب خونه

دنبال یاد گرفتن مجازی از دانشگاه های بزرگ کشوری؟ پس حتما مکتبخونه رو میشناسی. مکتبخونه الان بزرگترین آکادمی آموزش مجازی ایران به حساب می یاد. خیلی از دانشگاه های بزرگ ایران مثل شریف، امیرکبیر و دانشگاه تهران با مکتبخونه همکاری می کنن و کلاس هاشون و می‌شه به صورت آنلاین توی مکتبخونه پیدا کرد. مکتبخونه به خیلی دانشجوها مخصوصا در طول بیماری کرونا کمک کرد تا مهارتهای زیادی یاد بگیرن و بتونن فرصت خوبی برای یاد گیری داشته باشن.

مکتب خونه چیکار می کنه؟

مکتب خونه دوره های آموزشی مهارت محور و که توسط خیلی از اساتید بزرگ و برجسته ایران تدرس شدن در اختیار همه قرار میده. خیلی ساده کافیه توی سایت ثبت نام کنی و دنبال آموزش مورد نظرت بگردی. مکتب خونه یه دنیای بزرگ از علمه و می تونی تقریبا هر موضوعی و اونجا پیدا کنی. دوره های مکتبخونه در زمینه های مختلف و توسط اساتید برجسته منتشر می شن. مکتب خونه به دوره های خود اعتماد داره و بعضی از دوره ها با مدرک معتبر این مجموعه در دسترس قرار می گیرن.

کد تخفیف مکتب خونه چیست؟

مکتب خونه معمولا بعضی از کلاسهای دانشگاهی و به صورت رایگان در دسترس مخاطب ها قرار میده اما بعضی از کلاس ها فقط چند جلسه اول به صورت رایگان در دسترس هستن و برای شرکت در تمام کلاس و دوره باید هزینه کلاس ها رو بپردازی. معمولا کد تخفیف مکتبخونه میتونه مبلغ قابل توجهی از هزینه رو برات کاهش بده و حس رضایت خاطر و به همراه داشته باشه.

کد تخفیف تمدید دوره مکتب خونه

اگه دنبال کدهای تخفیف مکتب خونه مثل کد تخفیف تمدید مکتب خونه یا کد تخفیف اولین خرید مکتب خونه هستی کافیه یه چرخی توی وب سایت یا اپلیکیشن آفرتو بزنی. میتونی انواع کد تخفیف های مکتبخونه رو پیدا کنی. در آفرتو بهترین و جدیدترین تخفیف ها رو براتون آماده کردیم.

چطور از کد تخفیف سایت مکتب خونه استفاده کنم؟

بعد از دریافت کد تخفیف از وبسایت یا اپلیکیشن آفرتو، بصورت خودکار به مکتب خونه هدایت میشی و دوره و کلاس مدنظرت و انتخاب میکنی. در سبد خرید و قبل از واریز وجه، کد تخفیفی که از آفرتو دریافت کردی وارد کرده و مبلغ تخفیف خورده رو به راحتی پرداخت کنی.

اعتبار مدرک مکتب‌خونه

گواهی یا مدرک مکتب‌خونه توی بسیاری از مراکز استخدامی معتبره و برای دریافتش باید دوره کامل رو تهیه کنی که معمولا قیمت بالاتری نسبت به محتوا یا ثبت نام رایگان دوره داره. برای دریافت تخفیف دوره کامل مکتب‌خونه می‌تونی کد تخفیف 50 درصدی مکتب خونه یا حتی کد تخفیف 70 درصدی مکتب خونه رو انتخاب کنی و برای خرید از مکتب خونه اقدام کنی.

مکتبخونه دنیایی از آموزش های مختلفه مثل یه دانشگاه بزرگ با رشته های مختلف. از آموزش های برنامه نویسی و آی تی تا زبان های خارجی و حتی علوم پزشکی و هنر می تونی توی مکتبخونه پیدا کنی.

کافیه به وبسایت یا اپلیکیشن موبایل آفرتو مراجعه کنید و روی دکمه دریافت تخفیف بزنید تا کد برایتان کپی شود به همین راحتی.

  • خیلی عالی شد
    1401-08-19 در 20:48

    خیلی عالی شد ۳۰۰ تومان کد تخفیف وارد کردم و مکتب خونه قیمت دوره کمتر از نصف شد

یک دیدگاه اضافه کنید