بیشترین کد تخفیف پینکت- pinket | آفرتو

کد تخفیف پینکت

جدیدترین کدهای‌تخفیف پینکت
بیشترین کد تخفیف پینکت- pinket | آفرتو

20 درصد تخفیف خرید از پینکت

قابل استفاده برای خرید های اول
سقف مبلغ کد تخفیف 40 هزار تومان می باشد
بیشترین کد تخفیف پینکت- pinket | آفرتو

تخفیف ویژه پینکت

نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست
جهت دیدن تخفیف ها روی دکمه “مشاهده تخفیف ها” بزنید
بیشترین کد تخفیف پینکت- pinket | آفرتو

کد تخفیف ارسال رایگان پینکت

بدون محدودیت خرید اول
ویژه ارسال رایگان سفارش پینکت در تهران و البرز
قابل استفاده برای هزینه ارسال بدون حداقل مبلغ خرید
کوپن‌های منقضی شده پینکت
بیشترین کد تخفیف پینکت- pinket | آفرتو

50 درصد تخفیف خرید از پینکت

ویژه خرید از اپ و وبسایت پینکت
حداکثر مبلغ تخفیف 50 هزار تومان می باشد

آشنایی با پینکت

سالهای اخیر پاندمی کرونا باعث شد تجربه خرید سوپری و هایپرمی را به صورت غیرحضوری داشته باشیم. همین تجربه سبب شده است که خرید اینترنتی از فروشگاه‌های مختلف این روزها به یک امر عادی مبدل شود. تهیه مایحتاج روزانه از سوپر مارکت های اینترنتی، اجازه می‌دهد مرحله تامین مایحتاج روزانه با خرید اینترنتی به راحتی انجام می‌گیرد. یکی از بزرگترین فروشگاه‌های سوپری اینترنتی پینکت می‌باشد. این فروشگاه محصولات خود را از هایپرمال های بزرگ و میادین تره بار تهیه می‌کند. بنابراین شما با انواع تخفیفات جذاب بر روی محصولات روبرو خواهید شد. با کد تخفیف پینکت می‌توان خرید مایحتاج روزانه را با قیمت پایین‌تری انجام داد. 

کد تخفیف پینکت- pinket آفرتو

پلتفرم پینکت به کاربران این امکان را میدهد که با ارائه کد تخفیف فروشگاه پینکت محصولات مختلف را با قیمت مناسب و پایین‌تر از سایر سوپری‌ها و فروشگاه‌های آنلاین و کد تخفیف های آن ها مانند کوپن تخفیف اسنپ فود و کد تخفیف اسنپ مارکت تهیه نمایند.

چه محصولاتی را می‌توان با کد تخفیف پینکت خریداری کرد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، پینکت یک فروشگاه تهیه مایحتاج روزانه می‌باشد. شما می‌توانید محصولات مختلف را از جمله لبنیات و تخم مرغ، انواع تنقلات و شیرینی های مختلف، آجیل و انواع تخمه، گوشت و پروتئین در مدل‌های مختلف، انواع صیفی جات و میوه، شوینده های بهداشتی در انواع برندها، محصولات بهداشت شخصی، نوشیدنی‌های متنوع، چاشنی‌ها و افزودنی‌ها، ادویه‌جات، کالاهای اصلی مانند برنج و روغن، انواع مختلف ماکارونی، آردها و نشاسته‌های مختلف، غذاهای آماده و نیمه آماده و همینطور محصولات مربوط به کودکان را هم خریداری کرد. به طور کلی شما هر محصولی را که بخواهید از سوپری‌ها و هایپرمی‌ها تهیه نمایید، می‌توانید از فروشگاه پینکت نیز به صورت غیر حضوری خریداری نمایید.

انواع کد تخفیف پینکت

پلتفرم پینکت در مناسبت‌های مختلف و جهت جلب رضایت مشتریان خود کد تخفیف‌های مختلف از جمله کد تخفیف 50 هزار تومانی پینکت، کد تخفیف اولین خرید پینکت، کد تخفیف ارسال رایگان پینکت و… منتشر می‌کند. این کد ها را می‌توانید از وب سایت و اپلیکیشن آفرتو تهیه نمایید. کد تخفیف‌های ارائه شده در آفرتو همگی بررسی می‌شوند و مورد تایید هستند.

در کنار انواع کد تخفیف پینکت، این فروشگاه برای هر کاربر کد معرف در نظر گرفته است. در صورتی که کاربری با کد معرف شما وارد این فروشگاه شود. پینکت 25 هزار تومان اعتبار خرید را در اختیار شما قرار می‌دهد. کد معرف را می‌توانید در قسمت گزینه دعوت از دوستان دریافت نمایید.

برخی از کد تخفیف‌های ارائه شده در این فروشگاه هم محدود به محصولات خاصی می‌باشند. مثلا کوپن تخفیف پینکت لبنیات، در این صورت شما با این کوپن تخفیف تنها می‌توانید محصولات مختلف لبنیات را خریداری نمایید.

چطور از کد تخفیف پینکت استفاده کنم؟

برای استفاده از کد تخفیف pinket پس از مراجعه به صفحه پینکت در آفرتو و دریافت کوپن تخفیف می‌توانید مستقیم وارد وب سایت پینکت شوید. توجه نمایید کد تخفیف اپلیکیشن پینکت با کد تخفیف وب سایت پینکت متفاوت است و هر کدام باید دقیقا در همان پلتفرم مخصوص مورد استفاده قرار گیرد. در وب سایت وارد حساب کاربری خود شوید. سپس می توانید پس از تهیه محصولات و ورود به صفحه خرید، با اعمال کد تخفیف در قسمت مشخص شده و دریافت نهایی تخفیف، هزینه را پرداخت نموده و منتظر دریافت محصولات خود باشید. تجربه لذت بخشی خواهد بود وقتی کافی‌ست در خانه خود حضور داشته باشید و بدون نیاز به حضور فیزیکی مایحتاج خود را تهیه نمایید.

محصولات پینکت در کدام شهرها عرضه می‌شود؟

در حال حاضر فروشگاه پینکت محصولات خود را فقط در شهر تهران عرضه می‌نماید. مایحتاج روزانه خود را می‌توانید با کد تخفیف پینکت در شهر تهران از این فروشگاه تهیه نمایید.

چرا کد تخفیف پینکِت کار نمی کند؟

علت کار نکردن کد، می تواند خطای سیستمی، انقضای آن و حتی عدم رعایت شرایط استفاده از کوپن پینکت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *