صرافی کیوسک

کد معرف صرافی کیوسک

جدیدترین کدهای‌تخفیف صرافی کیوسک
صرافی کیوسک

20 هزار تومان هدیه ثبت نام در صرافی کیوسک

برای دریافت هدیه کافی است روی “دکمه ثبت نام و در یافت هدیه” بزنید
کوپن‌های منقضی شده صرافی کیوسک

کوپن منقضی شده ای براش پیدا نشد!

آشنایی با صرافی کیوسک

کیوسک یکی از صرافی های ارز دیجیتال است که خدمات خرید و فروش به مشتریان را به روش OTC ارائه میدید. روشی که بدون واسطه و مستقیما امکان خرید و فروش بین کاربر و خود صرافی را مهیا می کند. در این روش اگر کاربر قصد فروش یا خرید فوری را داشه باشد می تواند با قیمتی که خود صرافی برای هر واحد از از ارز مورد نظر مشخص کرده معامله را با آن انجام دهد.

هدیه 20 هزار تومانی صرافی کیوسک

کد معرف هدیه صرافی کیوسک

صرافی کیوسک برای کاربرانی که از طریق لینک دعوت آفرتو در این صرافی ثبت نام و احراز هویت کنند، معادل 20 هزار تومان در لحظه، بیت کوین BTC هدیه می دهد. شرایط دریافت این هدیه بسیار ساده می باشد و کافی است روی دکمه ثبت نام و دریافت کد هدیه یا اینجا بزنید. پس از انجام ثبت نام با شماره موبایلی که مالک آن خودتان هستید، به مرحله احراز هویت می رسید که در ادامه بطور کامل فرآیند احراز هویت در این اکسچنج را توضیح داده ایم.

نحوه احراز هویت در صرافی کیوسک

پس از انجام ثبت نام در سایت کیوسک و در مرحله احراز هوی در کیوسک باید یک عکس از جلو کارت ملی و یک عکس فقط از چهره خود بصورت سفلی بگیرید (نیازی به نوشتن متن تعهد نامه نیست). همچنین برای عکس سفلی باید به مرورگر و سایت کیوسک اجازه دسترسی به دوربین بدید یعنی عکس سلفی توسط خودتان گرفته نمی شود.

از آنجا که فرایند احراز هویت با الگوریتم های هوش مصنوعی صورت میگیرد، به محض ارسال عکس واضح از کارت ملی و چهره خود سیستم کیوسک تصویر شما را با کارت ملیتان مطابقت داده و احراز هویتتان تایید میگردد. در ضمن داشتن حداقل 18 سال سن الزامی است. پس از اتمام و تایید فرایند احراز هویت معادل 20 هزار تومان به بیت کوین برایتان بصورت خودکار به عنوان هدیه واریز می گردد.

کسب درآمد از صرافی کیوسک

اگر علاقه مند به کسب درآمد از ارز های دیجیتال هستید می توانید با دعوت از دوستان خود به صرافی کیوسک کسب درآمد کنید. در ازای دعوت از هر دوست خود و پس از تکیمل و تایید احراز هویتشان، معادل 30 هزار تومان بیت کوین به کیف پول شما به عنوان پاداش دعوت، واریز خواهد شد.

آیا صرافی کیوسک معتبر است؟

سوالی که شاید در اول کار برایتان ایجاد شده باشد این است که “آیا صرافی کیوسک معتبر است؟” بله، در حال حاضر هیچ موردی جز تفاوت نسبتا زیاد نرخ خرید و فروش رمز ارز ها در کیوسک از جانب کاربران گزارش نشده. که علت این اختلاف قیمت، نوع معاملات این صرافی است که از نوع OTC می باشد. یعنی مستقیما بین خود صرافی و کاربر که در آن اختلاف فاحشی بین قیمت خرید و فروش وجود دارد.

چگونه می توان از صرافی های دیگر کسب درآمد کرد؟

علاوه بر صرافی کیوسک، آفرتو تمامی صرافی هایی که به کاربران خود در ازای ثبت نام و تکمیل احراز هویت یا دعوت از دوستان هدیه میدهند را گرد آوری کرده که می توان به صرافی تبدیل ، صرافی تبدیل و والکس اشاره کرد. برای مشاهده هدایا و دریافت آن با کد معرف آفرتو کافی است روی نام هر صرافی زده یا از بخش جستجوی، نام صرافی را جستجو کنید.

نحوه دریافت هدیه 20 هزار تومانی صرافی کیوسک

برای دریافت هدیه 20 هزار تومانی صرافی کیوسک، کافی است وارد آفرتو شوید و روی دکمه دریافت کد معرف بزنید. سپس به صورت خودکار به صفحه ثبت نام صرافی کیوسک منتقل خواهید شد. پس از انجام ثبت نام و تکمیل احراز هویت و به محض تایید آن توسط صرافی معادل 20 هزار تومان بیت کوین به کیف پول شما در کیوسک واریز خواهد شد.

شرایط دریافت هدیه 20 هزار تومانی صرافی کیوسک چیست؟

برای دریافت هدیه کافی است کد معرف آفرتو را هنگام ثبت نام در کیوسک وارد و پس از ثبت نام، احراز هویت خود را تکمیل کنید.

کد معرف صرافی کیوسک را از کجا پیدا کنم

می توانید کد معرف صرافی کیوسک را از آفرتو دریافت کرده و پس از تکمیل احراز هویت خود معادل 20 هزار تومن از کیوسک هدیه بگیرید.

صرافی کیوسک چیست؟

کیوسک یکی از صرافی های های رمز ارز ایرانی است که خدمات خرید و فروش ارز های دیجیتال را به مشتریان به روش OTC ارائه می کند.

آیا صرافی کیوسک معتبر است؟ یا کلاهبرداری است؟

بله صرافی کیوسک معتبر است و در حال حاضر بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه میدهد و گزارش مبنی بر تخلف آن گزارش نشده است.

2 پاسخ

    1. کاربر عزیز، علاوه بر ثبت نام، تکمیل احراز هویت هوشمند هم برای دریافت هدیه الزامی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *