کد تخفیف سفرمی - safarme

کد تخفیف سفرمی

جدیدترین و بیشترین کد های تخفیف سفرمی. جهت خرید تور داخلی و خارجی، بلیط هواپیما و رزرو هتل، قطار و اتوبوس.

کدهای تخفیف سفرمی

کد تخفیف سفرمی - safarme

پیشنهاد تور های ارزان استانبول

بدو نیاز به کد تخفیف و تنها با کلیک بر روی دکمه مشاهده تور ها امکان خرید تور های ارزان قیمت ترکیه برایتان میسر خواهد بود

مشاهده تور ها
COPIED
COPIED
کد تخفیف سفرمی - safarme

کد تخفیف 15 هزار تومانی خرید بلیط هواپیما در سفرمی

با ثبت نام و تکمیل پروفایل خود در سفرمی به میزان 15 هزار تومان اعتبار خرید بلیط هواپیما دریافت کنید

دریافت تخفیف از سفرمی
COPIED
COPIED
کد تخفیف سفرمی - safarme

پیشنهاد تور های ارزان تفلیس گرجستان

بدو نیاز به کد تخفیف و تنها با کلیک بر روی دکمه مشاهده تور ها امکان خرید تور های ارزان قیمت ترکیه برایتان میسر خواهد بود

مشاهده تور ها
COPIED
COPIED

آشنایی با سفرمی

مجموعه سفرمی که با آدرس SAFARME.IR هم شناخته می شود یک موتور جستجوی خدمات گردشگری ایرانی است که در زمینه فروش اینترنتی بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور های داخلی و خارجی فعالیت دارد. همچنین امکان خرید بیمه سفر و بلیط انواع اتوبوس و قطار داخلی و خارجی نیز در safarme وجود دارد.

خرید تور ارزان ترکیه و گرجستان 

در سفرمی علاوه بر خرید تور سیستمی امکان خرید و رزرو تور های ارزان قیمت ترکیه و گرجستان که به صورت چارتری می باشند نیز وجو دارد. همچنین با استفاده از کد های تخفیف آفرتو می توانید تور های ارزان تری را از سفرمی خریداری نمایید و یک سفر ارزان و لذت بخش را تجربه کنید.

رزرو هتل داخلی و خراجی

اگر به دنبال رزرو یک هتل مناسب برای سفر و تعطیلات خود هستید، قطعا سفرمی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.  در سفرمی امکان رزرو تمامی هتل های داخلی و خارجی برای شما وجود دارد. همچنین امکان مشاهده جزییات و ستاره هتل و خدمات آن نیز در سفرمی امکان پذیر است.

خرید بلیط پرواز داخلی ارزان

پیدا کردن بهترین قیمت برای خرید بلیط پررواز های داخلی چندان کار راحتی نیست اما در سفرمی به راحتی و تنها با یک کلیک امکان رزرو بلیط تمامی پرواز های داخلی ارزان از تمامی ایرلاین های کشور نظیر کیش ایر، قشم ایر، ماهان ایر، ایران ایر، ایران ایر تور، وارش، معراج، نفت ایر، زاگرس ایرلاین و… بصورت سیستمی و چارتری وجود دارد. فقط کافی است مبدا، مقصد و تاریخ رفت خود را وارد کنید و تمام.

خرید بلیط پرواز خارجی ارزان قیمت

در سفرمی نه تنها پرواز داخلی بلکه امکان خرید بلیط پرواز های خارجی ارزان قیمت و در تمامی مسیر ها میسر است. بلیط هر ایرلاینی که بخواهید در اختیار شما است و تنها یک کلیک با شما فاصله دارد. ترکیش ایرلاینز، قطر ایرویز، فلای دوبای، لوفت هانزا، آذربایجان ایرلاینز، جورجین ایرویز و…

آفرتو سفر خوشی را برای شما آرزومند است

سوالات رایج سفرمی

سفرمی یک موتور جستجوی خدمات گردشگری است که در زمینه فروش اینترنتی بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور های داخلی و خارجی فعالیت دارد.

برای دریافت کد های تخفیف و پیشنهاد خرید از سفرمی کافی است به آفرتو سر بزنید.

تمامی کد های تخفیف رزور تور، هتل و بلیط هواپیما از سفرمی در این صفحه برای شما قرار داده شده.

هنوز نظری ندارید.
یک دیدگاه اضافه کنید