کد تخفیف کشمون - keshmoon آفرتو

کد تخفیف کشمون

بیشترین و به‌روزترین کد های تخفیف کشمون برای خرید نواع عسل، گلاب، ادویه جات و...
کد تخفیف کشمون - keshmoon آفرتو

10% تخفیف خرید از کشمون

حداکثر مبلغ تخفیف 100 هزار تومان

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED
کدهای تخفیف کشمون
کد تخفیف کشمون - keshmoon آفرتو

25 هزار تومان اعتبار اولین خرید

قابل استفاده برای خرید از محصولات از کشمون

معتبر
دریافت لینک خرید
کپی شد
COPIED
کد تخفیف کشمون - keshmoon آفرتو

10 درصد تخفیف خرید چای

ویژه خرید انواع چای حداکثر تا 100 هزار تومان تخفیف

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED
کد تخفیف کشمون - keshmoon آفرتو

ارسال رایگان کِشمون

این کد صرفا برای ارسال رایگان می باشد

معتبر
دریافت کد تخفیف
کپی شد
COPIED

آشنایی با کشمون

خرید عسل و زعفران اصل، برنج با کیفیت و با قیمت مناسب که از محصولات ایرانی می باشند دغدغه بسیاری از مردم می باشد. کشمون فروشگاهی ست که در این شرایط به کمک شما می آید. یک فروشگاه آنلاین که می توانید هر کجای ایران که باشید زعفران درجه یک و عسل مرغوب و با کیفیت را از آن تهیه نمایید. کشمون کار خود را با زعفران و عسل شروع کرد اما امروز می توان سایر محصولات کشاورزی را نیز از کشمون خریداری نمود. 

کشمون چه محصولاتی را عرضه می کند؟

امروز می توانیم بسیاری از محصولات کشاورزی را از کشمون خریداری کنیم. زعفران، عسل، چای، روعن و برنج و حتی انواع عرقیجات را هم می توان از کشمون خریداری کرد. خرید از کشمون را می توان خرید بدون واسطه نیز نامید. یعنی خرید مستقیم از خود کشاورز و مالک محصول بدون واسطه. در کشمون اطلاعات کامل کشاورز و نوع محصول او کاملا بررسی شده و در اختیار مخاطب قرار می گیرد. مخاطب می تواند نوع درجه کیفی محصولات را هم بررسی نماید و با توجه به شرایط خود خرید را با استفاده از کد تخفیف کشمون دریافتی از آفرتو انجام دهد. 

خرید چای درجه یک از کشمون با کد تخفیف

شما می توانید در کشمون چای و زعفران را به طور مستقیم از کشاورز خریداری نمایید. کشمون نیز به مشتریانش این امکان را می دهد تا با آگاهی از کیفیت محصول آن را خریداری نمایند. چای در کشمون  با بسته بندی مناسب و گواهی آزمایش انجام شده کشمون در لیست محصولات قرار می گیرد. چای های مختلف از جمله سرگل، ریشه و رشته کامل از نظر رنگ دهی امتیاز دریافت می کنند و در درجه های مختلف پلاس، ممتاز، ممتاز پلاس و حتی بالاتر دسته بندی می شوند و شما میتوانید با کد تخفیف خرید چایی ازکشمون آنها را تهیه نمایید.

چگونه از کشمون با کد تخفیف خرید کنم؟

قیمت های کشمون به نسبت بازار پایین تر است. زیرا کشمون اجازه می دهد محصول را بدون واسطه و از کشاورز خریداری نمایید. این کار سبب می گردد قیمت ها پایین تر از بازار باشد. به علاوه اینکه می توانید کد تخفیف کشمون را تهیه نمایید و یک تجربه عالی خرید محصولات کشاورزی و عرقیجات را داشته باشید. کد تخفیف اولین خرید کشمون و کد تخفیف ارسال رایگان کشمون از انواع مختلف تخفیفاتی کشمون است که شما می توانید برای خرید خود استفاده نمایید. 

چطور از کد تخفیف کشمون استفاده کنم؟

شما می توانید بعد از دریافت کد تخفیف کشمون از آفرتو به سادگی این کد را کپی نموده و در سبد خرید خود قبل از پرداخت وجه کد تخفیف را در وب سایت کشمون وارد نمایید. با این کار تخفیف در مبلغ خرید نهایی شما اعمال شده و می توانید پرداخت را انجام دهید. 

راه های ارتباطی و دریافت پشتیبانی کشمون:

شماره تلفن تماس با کشمون: 02191070266

دفتر تهران این شرکت در ابتدای بزرگراه شهید لشکری، بین بیمه 2 و 3، جنب مترو، پلاک 31، کارخانه نوآوری واقع شده است.

کشمون در حال حاضر در برخی از شهرها فروشگاه دارد که شما می توانید با مراجعه حضوری خرید خود را از این شرکت انجام دهید. جهت اطلاع از آدرس فروشگاه ها لازم است به وب سایت کشمون مراجعه نمایید.

کد تخفیف را می توانید از وب سایت یا اپلیکیشن آفرتو به سادگی تهیه نمایید. کافیست به سایت مراجعه نموده و از قسمت کد تخفیف ها، کد مد نظر خود را جستجو نمایید. 

هنوز نظری ندارید.
یک دیدگاه اضافه کنید