آفرتو، کد تخفیف خرید آنلاین

آشنایی با اسنپ گروسری، بزرگترین هلدینگ سوپر مارکتی کشور

نوشته شده در: 10 خرداد 1403
اسنپ گروسری چیست؟

امروزه، کمتر کسی در ایران با اسنپ مارکت و اسنپ اکسپرس، دو غول سفارش آنلاین کالاهای سوپرمارکتی، ناآشناست. این دو سامانه که از خانواده اسنپ هستند، اسنپ مارکت با همکاری گسترده با هایپر استار و اسنپ اکسپرس فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر مانند جانبو، هفت، افق کوروش، دیلی و رفاه و همچنین فروشگاه‌های محلی، روزانه به بیش از 70 هزار مشتری در سراسر کشور خدمات ارائه می‌دهند. این دو مجموعه سال گذشته در هلدینگ اسنپ گروسری ادغام شدند. اما اسنپ گروسری چیست؟

بزرگترین هلدینگ سوپر مارکتی آنلاین کشور

از آنجا که اسنپ مارکت و اسنپ اکسپرس بزرگترین پلتفرم‌های سفارش اینترنتی سوپر مارکتی در ایران هستند بنابر این ادغام تیم این دو مجموعه اسنپ گروسری را به بزرگترین هلدینگ سوپر مارکتی اینترنتی کشور تبدیل کرده. طبق آمار منتشر شده توسط سامان ابطحی مدیر مارکتینگ این مجموعه، سوپر مارکت اسنپ (گروسری) سهم حدودا 64 درصدی سوپر مارکتی اینترنتی کشور با ماهانه 1 هزار میلیارد تومان را در اختیار دارد و با کنار زدن رقبای خود یعنی اکالا به رهبر بازار تبدیل شده است.

دو برند و یک تیم

هر چند که اسنپ مارکت و اکسپرس در یک هلدینگ و در غالب یک تیم با هم ادغام شده‌اند اما فعالیت آنها مانند گذشته و حتی قوی تر ادامه دارد و هیچ گونه تغییری در سرویس‌دهی آنها ایجاد نشده است به طور مثال امکان خرید با استفاده از کد تخفیف اسنپ اکسپرس برای خرید اول همچون گذشته امکان پذیر است.

اسنپ گروسری چیست؟

اسنپ گروسری هلدینگ سوپر مارکتی آنلاینی است که مالکیت اسنپ اکسپرس و اسنپ مارکت را بر عهده دارد.

اسنپ گروسری فروشگاه است؟

خیر اسنپ گروسری تنها نام مجموعه مالک سوپر مارکت‌های اسنپ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌های بلاگ آفرتو
پیشنهاد برای تو