آفرتو، مرجع کدهای تخفیف

10 ترفند خفن در بازی فورتنایت برای حرفه ای ها

نوشته شده در: 22 بهمن 1401
10 ترفند خفن در بازی فورتنایت برای حرفه ای ها

بازی فورتنایت یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین است که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. بنابراین برای پیروزی و حرفه ای شدن در این بازی مهیج، باید با ترفندهای خفن آن آشنا شوید که در ادامه به آن پرداخته ایم.

10 ترفند خفن در بازی فورتنایت برای حرفه ای ها

1- مبارزات را دقیق انتخاب کنید

یکی از بهترین ترفندها برای پیروزی در این بازی، انتخاب درست و به جا مبارزات است. به صورت معمول در بازی فورتنایت، بازیکنان با هر حریفی که روبرو می شوند شروع به مبارزه می کنند، که این روش بسیار زیان آور است. یکی از نکاتی که در این بازی باید به یاد داشته باشید این است که اگر خود را درگیر هر مبارزه و نبردی نکنید، هیچ مشکلی رخ نخواهد داد. همچنین در صورت شکست خوردن در یک نبرد بهتر است فرار کرده و محل نبرد را ترک کنید. این نکات برای آن است که بدانید شما به این بازی دعوت نشده اید که بر اساس تعداد کشتار حریف پیروز نبرد شوید، بلکه هدف شما پشت سر گذاشتن مراحل بازی و زنده ماندن است. 

2- برای جمع کردن غنیمت ابتدا شلیک کنید

از دیگر ترفندهای کاربردی در این بازی، یادگیری روش جمع کردن غنیمت است. سعی کنید زمانی که به منطقه جدیدی برای نبرد وارد می شود، قبل از جمع کردن غنیمت، محل را به طور کامل بررسی کنید تا دشمن کمین نکرده باشد. پس از بررسی کامل و اطمینان از نبود دشمن، شروع به جمع کردن غنیمت کنید. همچنین در صورتی که با دشمن مواجه شدید، ابتدا شلیک کنید و سپس غنیمت ها را جمع کنید. 

3- ارتفاع محل فرود را تعیین کنید

در زمان پیاده شدن از اتوبوس در این بازی، چتر برخی از بازیکنان دیرتر باز می شود. همانطور که می دانید چتر نجات شما پس از رسیدن به ارتفاع مشخصی از زمین باز می شود. بنابراین اگر محل فرود خود را به گونه ای انتخاب کنید که زیر پای شما کوه باشد، احتمالا چتر نجات شما زودتر از حریفی که در حال فرود آمدن در یک دره است باز می شود. در این صورت زودتر می توانید آیتم های موجود بر روی زمین را از آن خود کنید و برنده شوید.

تعیین ارتفاع فرود در بازی فورتنایت

4- پناه گرفتن در هر زمان را فراموش نکنید

از دیگر ترفندهای مهم و حرفه ای در بازی فورتنایت، عدم حضور در مکان های باز است. این ترفند برای این است که در معرض دید حریف قرار نگیرید و زنده بمانید. همچنین در مواقع اضطراری نیز برای عبور از محل نبرد، از نزدیکی پناهگاه ها و مناطق امن بروید. بهتر است از راه رفتن آرام خودداری کرده و از پرش برای عبور استفاده کنید، در این صورت به هدف دشوارتری برای حریف تبدیل خواهید شد. همچنین از درختچه های به عنوان پناهگاه برای مخفی شدن می توانید استفاده کنید؛ با پنهان شدن در درختچه ها می توانید به دشمنانی که ظاهر می شوند، شلیک کنید. 

5- از پوشش طبیعی استفاده کنید

یکی دیگر از ترفندهای خفن و حرفه ای بازی فورتنایت، استفاده از پوشش طبیعی برای محافظت از خود است. اگر در ابتدای بازی هستید، آیتم های زیادی برای استفاده در انبار خود نخواهید داشت، بنابراین می توانید از پوشش طبیعی چون درختان، ساختمان ها و دیوارها برای شلیک به حریف و زنده ماندن استفاده کنید. همچنین با خرید ویباکس فورتنایت می توانید از امکانات بازی بهره مند شده و در جهت پیروزی خود آنها را به کار ببرید. 

6- تمام درها را ببندید

افرادی که تازه وارد این بازی شده اند، شاید متوجه نشوند که تمام درهای این بازی باز است و به خودی خود بسته نمی شوند. همچنین این ترفند برای فریب دادن بازیکنانی که برای جمع کردن غنیمت زنگ خانه ها را می فشارند، موثر است. در واقع یک در بسته، معادل است با خانه و ساختمانی است که کسی آن را بازدید نکرده و غنائم بسیاری در خود دارد. 

7- انبار را تمیز نگه دارید 

در بازی فورتنایت می توانید آیتم هایی که لازم دارید را در انبار خود نگه داشته و سایر مواردی که کاربرد ندارند را دور بیاندازید. در این صورت انبار شما مرتب و تمیز خواهد ماند. همچنین بهتر است بر روی نگهداری اسلحه های کاربردی و آیتم های سلامتی تمرکز داشته باشید. 

ترفند های حرفه ای در فورتنایت

8- مسیر درست را انتخاب کنید

انتخاب مسیر درست یکی دیگر از ترفندهای حرفه ای در این بازی است؛ به همین دلیل در زمان حرکت از مسیرهای باز عبور نکرده و مسیرهایی را انتخاب کنید که بتوانید آنجا پناه بگیرید. حرکت در مسیرهای باز خطرناک بوده و احتمال اینکه جان خود را از دست بدهید، زیاد است. بنابراین عبور از میان درختان، بوته ها و دیوار های مخروطی بسیار عاقلانه و صحیح است. 

9- بازیکنان دیگر را زیر نظر بگیرید

یکی از زیرکانه ترین ترفندهای بازی فورتنایت، زیر نظر گرفتن حرکات و نحوه بازی سایر بازیکنان است. برای این کار باید به دقت حرکات آنها را مشاهده کرده و تکنیک های آنها را یاد بگیرید، در این صورت می توانید به طور حرفه ای به بازی مشغول شوید. 

10- چندین کار را به صورت همزمان انجام دهید

در صورت یادگیری این ترفند و اجرای آن در بازی، دیگر هیچ بازیکنی توان رویارویی با شما را نخواهد داشت. همچنین این ترفند یک مهارت است که ممکن است در مرحله اول سخت به نظر برسد اما با تکرار و تمرین آسان خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌های بلاگ آفرتو
پیشنهاد برای تو